„Wyglądacie jak dwóch starych dziadów”

Joanna Koroniewska cieszy się ogromną sympatią zarówno telewidzów, jak i Internautów. To wszystko za sprawą świetnego poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie! Aktorka chętnie udziela się w mediach społecznościowych i pokazuje dużo „prywaty”, co istotne - bez zbędnych filtrów! Koroniewska wraz z mężem, Maciejem Dowborem od jakiegoś czasu prowadzą swój program na YouTube. „Domówka u Dowborów” gościła już takie osobowości, jak Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska, czy Julia Kuczyńska, znana w sieci jak Maffashion. 

Po ostatnim odcinku „Domówki”, Joanna Koroniewska otrzymała wyjątkowo nieprzyjemną wiadomość od jednej z fanek. 43-letnia gwiazda podzieliła się nią na swoim Instagramie. Treść jest oburzająca:

Z przerażeniem oglądałam was wczoraj na waszej domówce i myślałam, że jesteście ucharakteryzowani, wyglądacie z Maćkiem jak dwóch starych dziadków. Jak taka piękna kobieta, którą byłaś i taki przystojny facet, którym był Maciek, mogli doprowadzić się do takiego wyglądu? Nie zrozumiem tego - napisała kobieta.

Zobacz też:

Joanna Koroniewska odpowiada na hejt

Joanna Koroniewska skomentowała ten przykry komentarz w swoim stylu. Aktorka wstawiła na Instagram zdjęcie w pięknym makijażu i odniosła się do hejtu:

HejkA! Wy też przerażeni mną i @maciej_dowbor po wczorajszej #domówkaudowborów ?!!

Wchodźcie na ostatnie zdjęcie. Może mi wytłumaczycie o co kaman?! Ja naprawdę BARDZO chciałabym zrozumieć, ale mój mózg tych danych nie umie przetworzyć. Może Wasz będzie w stanie?! 

Pod postem gwiazdy pojawiło się wiele wspierających komentarzy. Wśród nich komplementy, dotyczące wyglądu Dowborów, tak jak i słowa dezaprobaty wobec autorki przykrej wiadomości: „Co Ci ludzie mają w głowach?”, „Brak słów” - to tylko część z nich. Na publikację tego typu wiadomości decyduje się coraz więcej osób publicznych - to pokazuje, jak dużym problemem jest hejt i mowa nienawiści w sieci.