Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy o śmierci męża na Instagramie

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka zniknęła z życia medialnego. Prowadząca "Big Brother" pogrążona w żałobie po tragicznie zmarłym mężu zrezygnowała z prowadzenia reality show. Jej miejsce zastąpiła Gabi Drzewiecka. Chociaż fani dziennikarki od czasu kiedy w mediach pojawiła się pierwsza informacja o tragedii na Mazurach, śledzili Instagram Agnieszki Woźniak-Starak, to przez kilka tygodni nie znaleźli tam żadnego nowego wpisu. Aż do teraz. Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy na Instagramie wspomina swojego męża Piotra.

Pierwszy wpis Agnieszki Woźniak-Starak po śmierci męża

W piątek tuż przed startem pierwszego odcinka "Big Brothera" Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na Instagramie wzruszający post

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem, czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję - tak zaczęła swój wpis na Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak.

Dziennikarka podkreśla, jak wielkie wsparcie dostaje od rodziny, przyjaciół i znajomych zmarłego męża: "Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi 'Szlumi, ogarniesz to' i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję" - dodała Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak wspiera ekipę "Big Brothera"

W związku ze startem drugiej edycji "Big Brothera" Agnieszka Woźniak-Starak zwróciła się do swoich koleżanek i kolegów z programu.

"Dziś startuje Big Brother. Gabi, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia, Filip, z Wami też!" - napisała dziennikarka.

Czy jeszcze kiedyś Agnieszka Woźniak-Starak wróci do telewizji? Czas pokaże, najpierw musi "przeżyć żałobę" i poukładać sobie wszystko na nowo.

"Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję" - dodaje prezenterka.

Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie dziękuje za wsparcie

Na Instagramie Agnieszki Woźniak-Starak nie zabrakło też podziękowań dla wszystkich, którzy wspierali ją tych ciężkich chwilach.

"Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam" - zakończyła swój wpis Agnieszka Woźniak-Starak.

Pod postem dziennikarki wciąż pojawiają się gesty i słowa wsparcia. Chociaż niektórym brakuje słów, to Internauci wstawiają serduszka na znak wsparcia i solidarności z prezenterką.

Wpis Agnieszki Woźniak-Starak na Instagramie zamieszczony pierwszy raz po śmierci męża wzruszył każdego z nas. Do tej pory trudno uwierzyć w to, co stało się z producentem filmowym.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) Wrz 13, 2019 o 9:57 PDT