Maria Sadowska przerywa milczenie

Maria Sadowska, córka pianisty i kompozytora Krzysztofa Sadowskiego oskarżonego o aferę pedofilską do tej pory nie wypowiadała się publicznie. Teraz na swoim Facebooku Maria Sadowska postanowiła odnieść się do wydarzeń ostatnich tygodni i w szczerych słowach opowiedziała o tym, jak trudny był to dla niej czas.

Kochani! To były dla mnie najgorsze dwa miesiące mojego życia. Nikomu nie życzę, żeby musiał przechodzić przez takie piekło. Niespodziewanie, z dnia na dzień całe twoje dotychczasowe życie leży w gruzach... - napisała Sadowska.

Maria Sadowska dziękuje za wsparcie

Piosenkarka podziękowała swoim fanom za ogromne wsparcie, jakie od nich otrzymała: "Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie w tych czarnych chwilach. Nie wiedziałam, że jest Was aż tylu! Mówią „przyjaciół poznaje się w biedzie”, ja więc jestem człowiekiem szczęśliwym bo jednak otoczonym wspaniałymi przyjaciółmi. Dzięki Wam mogę stać z podniesioną głową." Maria sadowska dodała, że chce wrócić do normalnego życia: "Życie toczy się dalej, a ja muszę się podnieść nie tylko dla siebie ale przede wszystkim dla moich ukochanych dzieci i męża. Nie pierwszy raz muzyka, film, tworzenie, bycie kreatywnym ratuje mi życie. Tak więc wracam do tego, co potrafię robić najlepiej."

Maria Sadowska dodała, że z wielkim strachem, ale wraca na scenę. "Dziś pierwszy raz, z duszą na ramieniu i z drżeniem serca wychodzę znów na scenę... 

Zapraszam na koncerty dziś o 20:00 w Famie w Białymstoku i jutro w Warszawie na Gocławiu w Parku nad Balatonem o 19:00." - zakończyła swój wpis Sadowska.

Fani wspierają Marię Sadowską

Pod szczerym wpisem Marii Sadowskiej wciąż przybywa komentarzy. Fani wspierają piosenkarkę i życzą duży siły i spokoju.

"Bardzo cenię Pani twórczość i zaangażowanie w sprawy kobiet i kraju, życzę dużo siły w tym ciężkim czasie."

"Jest Pani świetną Artystką, wspaniałym człowiekiem. Bardzo Panią cenię. Proszę się nie poddawać i robić swoje."

"Wspaniała artystka i osoba. Na tym właśnie polega wielkość człowieka że nawet tak ekstremalne przeżycia nie są w stanie go zniszczyć. Sztuka na pewno pomoże Pani wrócić do utraconej radości"

"Jest Pani wspaniałą artystką, talent sam się obroni. Bardzo się cieszę, że dała Pani radę to wszystko przetrwać i wrócić. Mocno trzymam kciuki i wysyłam wiązkę pozytywnej energii" - czytamy w komentarzach na Facebooku.

Afera pedofilska z udziałem ojca Marii Sadowskiej

Kilka tygodni temu na światło dzienne wyszła afera z udziałem ojca Marii Sadowskiej, znanego pianisty, kompozytora jazzowego i współtwórcę programu "Tęczowy Music Box", Krzysztofa Sadowskiego. Po latach kobiety, które w latach 90. były małymi dziewczynkami, przerwały milczenie i oskarżają mężczyznę o molestowanie seksualne i pedofilię. Sprawą zajęła się prokuratura.