Agnieszka Woźniak Starak na festiwalu w Gdyni 

Gwiazda TVN, Agnieszka Woźniak Starak po raz pierwszy od pogrzebu swojego męża pojawiła się publicznie. Prezenterka razem z teściami obejrzała premierowo pokaz filmu "Ukryta gra" podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni. Nie pozowała na ściankach do zdjęć i starała się unikać zainteresowania fotografów oraz przedstawicieli mediów. Projekcję ostatniej produkcji Watchout Studio pod wodzą Piotra Woźniaka Staraka rozpoczęła minuta ciszy w hołdzie tragicznie zmarłemu na Mazurach producentowi. W Teatrze Muzycznym w Gdyni pojawiła się cała obsada międzynarodowej produkcji, w tym odtwórca głównej roli Bill Pullman, Robert Więckiewicz czy Wojciech Mecwaldowski. Krzysztof Terej, najbliższy przyjaciel rodziny Staraków podziękował ze sceny Agnieszce Woźniak Starak i rodzicom Piotra za przybycie na premierę. 

 "Ukryta gra" o czym jest ostatni film Piotra Woźniaka Staraka?

"Ukryta gra" to pierwsza międzynarodowa produkcja Watchout Studio Piotra Woźniaka Staraka, na tak szeroką skalę. Zdobywa doskonałe recenzje, krytycy wręcz nie mogą się tej szpiegowskiej intrygi nachwalić. Według producenta fabuła "Ukrytej gry" jest następująca - początek lat sześćdziesiątych. U szczytu kryzysu kubańskiego amerykańskie tajne służby porywają wybitnego matematyka Joshuę Mansky’ego. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Rywalizacja to jednak tylko przykrywka do szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch, mający powstrzymać konflikt nuklearny.

W filmie chwali się doskonałe kostiumy i scenografię, wybitną rolę Roberta Więckiewicza (jako dyrektor Pałacu Kultury i Nauki pilnujący obcokrajowca Mansky'ego) i świetną, wartką akcję bez zbędnych dłużyzn.