Piotr Woźniak-Starak oświadczył się na Balu Charytatywnym TVN

Piotr Woźniak-Starak w 2015 roku oświadczył się obecnej Agnieszce Woźniak-Starak na Balu Charytatywnym TVNu. Po 4 latach od tego wydarzenia sytuacja tych młodych ludzi całkowicie się zmieniła.

 

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

Producent filmowy zginął trzy tygodnie temu w tragicznym wypadku. Na Balach Fundacji TVNu pojawiał się niejednokrotnie. Niestety, w tym roku zabrakło mężczyzny wśród obecnych gości. Pozostali zaproszeni, w większości osoby, które osobiście znały Piotra Woźniaka-Staraka postanowiły uczcić jego pamięć.

Minuta ciszy dla Piotra Woźniaka-Staraka na Balu Fundacji TVN

Na Balu charytatywnym Fundacji TVN pamięć Piotra Woźniaka-Starak uczczono chwilą ciszy. Dodatkowo Katarzyna Kolenda-Zaleska, prezes Fundacji wspominała producenta filmowego, który przez wiele lat wspierał jej projekt.  Następnie Edyta Górniak i Kuba Badach wykonali utwór pt. "Dziwny jest ten świat".

 

Bal Charytatywny Fundacji TVN “Nie jesteś sam”

Bal Charytatywny Fundacji TVN w 2019 roku jest wyjątkowy również dlatego, że zebrano rekordową jak dotąd kwotę 2 milionów złotych! Przyczynili się do tego m.in. celebryci, znani sportowcy, dziennikarze, itp.