Piotr Woźniak Starak - poszukiwania na Mazurach trwają

Odkąd w poniedziałek prokuratura potwierdziła, że zaginionym na jeziorze Kisajno k. Giżycka mężczyzną, jest 39-letni biznesmen i producent filmowy Piotr Woźniak Starak, media nie ustają w spekulacjach. Co robił Piotr Starak późną nocą w motorówce na jeziorze? Kim była kobieta, z którą pływał mąż Agnieszki Woźniak Starak? To nieistotne w tej sytuacji. Najważniejsze jest teraz pytanie o zakończenie poszukiwań milionera na Mazurach, którego wyczekuje zrozpaczona rodzina, żona i przyjaciele.

Wszyscy oni zjechali się do letniej posiadłości Staraków i czuwają nad ekipami poszukiwawczymi. Agnieszka Woźniak Starak, która poślubiła Piotra zaledwie trzy lata temu, całkowicie odcięła się od mediów społecznościowych, usuwając możliwość komentowania pod swoimi zdjęciami. Chcący pozostać anonimowi znajomi twierdzą, że dziennikarka jest w bardzo kiepskiej kondycji.

Jeszcze niedawno para świętowała rocznicę ślubu, 39. urodziny Piotra Woźniaka Staraka, a Agnieszka Woźniak Starak udzielała wywiadów na łamach "Vivy". W majowym wydaniu programu "Gala Studio" opowiedziała nawet o możliwych staraniach o dziecko. Cytaty z wywiadu z magazynu "Viva" na temat miłości do męża i najlepszego przyjaciela, w tych okolicznościach chwytają za gardło.

Agnieszka Woźniak Starak o Piotrze Woźniaku Staraku wzruszające słowa

W rozmowie z dziennikarką "Viva" Agnieszka przyznała, że wyprowadzka do Piotra za miasto była świetnym pomysłem:

"Bardzo mi to było potrzebne. Niestety, jak ma się pięć psów, nie można mieszkać na Pięknej. Coś za coś. Kocham zwierzęta i nie wyobrażam sobie bez nich życia. Mój mąż kocha mieszkać pod Warszawą, a bez niego życia również sobie nie wyobrażam. To jest kwestia kompromisu."

W pięknych słowach mówiła też o wzajemnym szacunku i miłości w małżeństwie, zapytana o receptę na udaną relację:

Nie wierzę, że coś jest nam dane raz na zawsze i wiecznie będzie dobrze. Stworzenie dobrego związku wymaga wysiłku: trzeba o sobie pamiętać, dbać o siebie, wspierać się, umieć wybaczać, mieć wobec siebie tolerancję. Dzisiaj łatwo się zakochujemy, łatwo odkochujemy. Ale dzisiaj w ogóle wszystko jest takie łatwe, szybkie, obrazkowe, mało w tym treści. (...) Od nas zależy, ile miłość będzie trwała. My temu trwaniu nadajemy sens. Ile włożymy w to pracy, serca i dobrej woli.

Wspominała też, że mąż jest dla niej oparciem:

Mam wspaniałego męża, wiedziałam, że będzie zawsze przy mnie i zawsze będzie stał za mną murem. Reszta się nie liczy., mówiła jakiś czas temu w wywiadzie.

Przypomnijmy, że akcja poszukiwawcza Piotra Woźniaka Staraka na jeziorze Kisajno trwa już czwartą dobę. Milioner wypadł z motorówki podczas nocnego rejsu. Nadal mamy nadzieję, że odnajdzie się cały i zdrowy.