Freekwencja Festiwal: gdzie odbędzie się darmowy festiwal?

Zgodnie z aktualnymi danymi, Warszawa bije się o pierwsze miejsce na podium z Gdańskiem i Poznaniem. Stolica zdaje się mieć spore szanse. Końcowy wynik będzie średnią wyliczoną z obu tur wyborów, a to właśnie w Warszawie frekwencja była największa w pierwszej turze (74,4 proc.). Poznań miał zaś 75,43 proc., a Gdańsk 74,93 proc.

ZOBACZ TEŻ: Artur Rojek, Kasia Nosowska, Dawid Podsiadło - artyści protestują w obronie Trójki

Freekwencja Festiwal zachęca młodych do głosowania: kiedy się odbędzie?

Celem zorganizowania Freekwencja Festiwal jest zachęcenie młodych ludzi do wzięcia udziału w wyborach. Konkurują ze sobą miasta powyżej 50. tys. mieszkańców.

Idź na wybory i ściągnij do swojego miasta darmowy festiwal. Gramy za free, w mieście z największą frekwencją!

Pomysł zrodził się jeszcze przed pierwszą turą. Inicjatorami byli sami artyści. Internauci podeszli do projektu z wielkim entuzjazmem.
Wciąż nie znamy jeszcze oficjalnej daty festiwalu. Ustalenie szczegółów jest trudne, ponieważ wciąż nie wyłoniliśmy zwycięzcy. Organizatorzy z Dawidem Podsiadło na czele, przyznają również, że czekają na nowe przepisy regulujące organizowanie takich wydarzeń w czasie pandemii.

Ciągle czekamy na zmianę przepisów pozwalających na organizację tego typu wydarzeń, więc na ten moment nie jesteśmy w stanie jednoznacznie podać terminu. Wierzymy, że po wyłonieniu zwycięskiego miasta wspólnie sprawnie ustalimy szczegóły i ogłosimy datę festiwalu.
 

Freekwencja Festiwal: kto zagra?

Wielu artystów podeszło do przedsięwzięcia z ogromnym entuzjazmem. W naszej galerii obejrzycie zdjęcia gwiazd, które do tej pory potwierdziły swój udział. Oto pełna lista artystów

Artur Rojek,

 Baranovski,

Clock Machine,

Daria Zawiałow,

Dawid Podsiadło,

Kasia Lins, 

Kortez,

Krzysztof Zalewski,

Łona i Webber, 

Miuosh,

Mrozu,

Nosowska,

Organek, 

Pezet,

Ralph Kaminski feat. Kayah,

Sokół,

Sorry Boys, 

Żabson.