Dawid Podsiadło: "Trofea"

Dawid Podsiadło zaprezentował swój najnowszy teledysk do utworu "Trofea", pochodzącego z płyty "Małomiasteczkowy". To prezent dla fanów z okazji urodzin artysty.

Dawid Podsiadło, którego każdy nowy singiel trafia na szczyty list przebojów zaprezentował w czwartek - 23 maja, dokładnie w dniu swoich 26. urodzin najnowszy singiel "Trofea". Wielką niespodzianką dla fanów był fakt, że artysta zaprosił do klipu znanych aktorów. Te nazwiska naprawdę robią wrażenie!

Dawid Podsiadło: teledysk "Trofea" a w nim same gwiazdy

W teledysku do najnowszego singla Dawida Podsiadło "Trofea" wystąpili: Agata Buzek, Zbigniew Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Stuhr.

Dawid Podsiadło przyznaje, że to jego największa produkcja: "To największa produkcja teledyskowa, jaką zrealizowaliśmy do tej pory. Ogromna ekipa, kilka dni zdjęciowych, horrendalna ilość pracy. Czuję się obłędnie wyróżniony tym, że tak wiele fantastycznych osób z produkcji, tylu znakomitych aktorów wzięło udział w tej przygodzie. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w projekt za całe serce oddane by teledysk do "Trofeów" mógł powstać".

Reżyser teledysku Daniel Jaroszek dodaje, że teledysk do utworu Dawida Podsiadło "Trofea" to hołd oddany twórczości Wesa Andersona: "Przyjęliśmy za punkt wyjścia surrealistyczny, wręcz bajkowy świat, w którym osadziliśmy naszą historię. Puszczamy w niej oko do odbiorcy, eksperymentując z animacją, symboliką i nawiązaniami do kina. To nasz hołd dla twórczości Wesa Andersona".

Dawid Podsiadło: teledysk "Trofea"

Nie ma wątpliwości, że Dawid Podsiadło jest bardzo kreatywnym, młodym artystom, który nie spoczywa na laurach. Doceniają to jego fani, którzy tłumnie przychodzą na jego koncerty. Bilety na najbliższy wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya, który odbędzie się 28 września 2019 r. na PGE Narodowym właśnie się wyprzedały, a single "Małomiasteczkowy" oraz "Nie Ma Fal" przez wiele tygodni nie schodziły z list przebojów. 

Wszystko wskazuje na to, że nowy singiel Dawida Podsiadło "Trofea" też będzie hitem, zwłaszcza z taką wspaniałą aktorską obsadą teledysku. Zresztą posłuchajcie sami utworu Dawida Podsiadło "Trofea".