Nowe mieszkanie Roberta Lewandowskiego

Kilka dni temu Robert Lewandowski odebrał klucze do nowego apartamentu w Warszawie przy ulicy Złotej 44. Mieszkanie mieści się w największym europejskim apartamentowcu zwany Żaglem Libeskinda, który został zaprojektowany przez światowej sławy architekta polskiego pochodzenia Daniela Libeskinda.

Jak przyznaje Lewandowski wybór tego apartamentu był spowodowany względami praktycznymi. Robertowi zależało na tym, żeby miał pod ręką miejsce, gdzie w każdej chwili będzie mógł realizować swój program treningowy.

Zakup apartamentu w Złotej 44 podyktowany był w dużej mierze względami praktycznymi. Piętro sportowo-rekreacyjne budynku, gdzie mam do dyspozycji m.in. pełnowymiarowy basen, siłownię czy gabinety masażu pozwala mi w dowolnej chwili w kameralnych warunkach uzupełnić swój program treningowy – mówi Robert Lewandowski.

Nowy apartament Anny i Roberta Lewandowskich utrzymany jest w nowoczesnym stylu. Szklane ściany w całym apartamencie robią niesamowite wrażenie i nadają przestronności. Jasne meble przy ciemnej podłodze dodają lekkości. Apartament podzielony jest na poszczególne strefy przy pomocy dokładnie dobranych mebli. W całym mieszkaniu jest sporo kolumn, które ze względu na to, że nie ma ścian działowych stanowią element konstrukcyjny. Całe wnętrze jest luksusowe i bardzo przestronne. Ciekawe dodatki nadają charakteru, a widok na Warszawę nocą zapiera dech!

Lewandowscy będą mieli do dyspozycji basen, siłownię, saunę, jacuzzi, gabinety do masażu a nawet salę kinową. Cena za metr apartamentu to 28 tysięcy złotych.

Piłkarz już odebrał klucze do nowego apartamentu i razem z rodziną będzie mógł cieszyć się w nim wspólnymi chwilami.