W nowym sezonie czekają nas kolejne chwytające za serce historie i 12 zdumiewających metamorfoz. Już od  9 lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor przeprowadza remonty domów i mieszkań. Program daje jego bohaterom nie tylko nowy, wymarzony dom, ale często jest impulsem do prawdziwej zmiany dotychczasowego życia. 

Jesienią ekipa „Naszego nowego domu” przemierzy setki kilometrów, by dotrzeć do kolejnych bohaterów. Pojawią się m.in. w Drochlinie, Lędyczku, Hajnówce. W jednym z odcinków poznamy historię pani Anety, pana Bartka i ich syna, który jest dzieckiem z niepełnosprawnością, nie siedzi, nie mówi, prawdopodobnie nie widzi. Młode małżeństwo nie poddaje się i każdego dnia walczy o poprawę stanu synka, każdy grosz inwestując w rehabilitacje i ćwicząc z Wiktorem w domu. Z pomocą rodziców małżeństwo kupiło pół starego domu, wymagającego generalnego remontu. Niestety brak pieniędzy uniemożliwił dostosowanie domu do potrzeb Wiktora. Z pomocą nadejdzie  niezawodna ekipa „Naszego nowego domu”!

W 19. sezonie z remontami zmierzy się znana już widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk (od września Martynę można oglądać w nowej roli związanej z jej zamiłowaniem do sztuki i pięknych staroci „z duszą” znalezionych na pchlich targach. Projektantka wystąpi w nowej produkcji „Łowcy skarbów. Kto da więcej” na antenie Czwórki), Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz niezawodni kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski, który w tym sezonie podbija również parkiet  "Tańca z Gwiazdami"!

Premierowe odcinki w każdy czwartek, od 1 września, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu.

Zobacz także: