Mieszkanie Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska jak nikt inny potrafi przeprowadzać totalne remonty. Metamorfozy mieszkań pod wodzą znanej projektantki, to prawdziwe perełki. Nic dziwnego, że programy, które prowadzi, blog czy kanały w mediach społecznościowych Doroty Szelągowskiej cieszą się taką popularnością. My same śledzimy te metamorfozy i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Dorota Szelągowska stara się, żeby ostateczna przemiana, której dokonuje pasowała do mieszkańców i żeby czuli się oni dobrze w nowym wnętrzu. Wiele osób obserwując metamorfozy projektantki, zastanawia się, jak wygląda mieszkanie Doroty Szelągowskiej. Gwiazda niejednokrotnie pokazuje swój styl na Instagramie. Jesteście ciekawi?

Niewątpliwie Dorota Szelągowska ceni sobie przytulne wnętrza z klimatem. Projektantka nie ukrywa, że lubi wszelkiego rodzaju dodatki, które potrafią odmienić wnętrze i nadać mu charakteru. W jej mieszkaniu nie brakuje akcesoriów w postaci poduch, pledów wiklinowych koszy czy rattanowych dodatków. Jednak patrząc na ostatnie zdjęcia mieszkania Doroty na Instagramie, widać, że projektantka postanowiła zmienić wystrój swojego mieszkania i zdecydowała się na ponadczasową klasykę. 

Niewątpliwie w mieszkaniu Doroty Szelągowskiej przeważa biel połączona z drewnem. Drewniana podłoga w jodełkę w kolorze naturalnym pięknie komponuje się z białymi regałami, drzwiami i okiennicami. Do takiego motywu przewodniego praktycznie pasuje już wszystko.

Dorota Szelągowska poddała metamorfozie swój salon

Metamorfozie w domu Szelągowskiej zdecydowanie został poddany salon. Dwie kanapy zostały zamienione na sofę narożną w jasnobeżowym kolorze. 

Patrząc na zdjęcia sprzed kilku miesięcy widać, że z salonu zniknęło również stanowisko do pracy. Do niedawna niewielkie biurko przy którym stało rattanowe krzesło znajdowało się w narożniku salonu.

Jak widać projektantka jest również wielką miłośniczką ciekawego oświetlenia. Fantazyjne lampy na suficie i oryginalne lampki na biurku charakteryzują wystrój wnętrza.

Dorota Szelągowska postawiła w salonie na dwa mocne akcenty w postaci dwóch stolików kawowych o wyglądzie marmuru. W salonie został również zmieniony dywan, który zajmuje znaczną część salonu i idealnie komponuje się z narożnikiem i stolikami.

Zobacz także:

To Cię może zainteresować:

Niewątpliwie znakiem charakterystycznym w salonie Doroty Szelągowskiej jest biblioteczka na całą ścianę, w którą wpasowany jest telewizor. 

Uwagę internautów przykuły ułożone kolorystycznie książki na półkach. Prawdopodobnie to efekt współpracy projektantki z Agnieszką Witkowską, znaną w sieci jako @architektporządku, która pomagała również porządkować wnętrza Martynie Wojciechowskiej.

Zobaczcie zdjęcia mieszkania Doroty Szelągowskiej w naszej galerii poniżej. Który wystrój wnętrza bardziej Wam się podoba?