"Wielkie kłamstewka 2" - data premiery

HBO ostatnio pokazało zwiastun sezonu nagrodzonej Emmy serii "Big Little Lies"i ujawniło, że premiera odbędzie się oficjalnie 9 czerwca. Trailer serialu "Wielkie kłamstewka" pokazuje, że kobiety mają problemy z przystosowaniem się do nowego życia, po tym jak stały się podejrzane o śmierć Perry'ego Wrighta (Alexander Skarsgård). Serial przyciąga bardzo dobrą grą aktorską, wciągającą fabułą, a także tematami, które poruszają ważne problemy społeczne tj. przemoc psychiczna w rodzinie, intrygi w związkach, czy kruchość małżeństwa. 

"Big Little Lies 2" - jest już trailer serialu!

Szczegóły dotyczące nadchodzącego sezonu są wciąż mało znane, ale wiemy już, że Meryl Streep zagra teściową Nicole Kidman, więc te dwie wspaniałe aktorki będą dzielić ze sobą wiele scen. Kidman powiedziała, że ​​była "przerażona" współpracą ze Streep. W drugim sezonie hitu HBO ponownie zobaczymy Nicole KidmanReese WitherspoonZoë KravitzLaurę Dern oraz Shailene Woodley. 

"Wielkie kłamstewka 2" - czym nas zaskoczy serial HBO?

Na pierwszy rzut oka to spokojny, obyczajowy, zdecydowanie kobiecy serial - piękne życie pięknych ludzi, z zagadkowym morderstwem w tle. Postaci psychologicznie dopracowane są tutaj do perfekcji, zagrane w sposób absolutnie mistrzowski. Mądrość "Wielkich kłamstewek" polega na ukazaniu siły i przyjaźni  kobiet, które potrafią się wspierać nawet w najtrudniejszych sytuacjach...

Oficjalny trailer serialu "Wielkie kłamstewka"

Oglądając pierwszy zwiastun, nie możemy się już doczekać premiery drugiego sezonu "Big Little Lies" 9 czerwca 2019!