"Wielkie kłamstewka 2": Meryl Streep na planie serialu

"Wielkie kłamstewka" to popularny serial stacji HBO, który powstał na podstawie książki Liane Moriarty. To opowieść o życiu trzech kobiet, mieszkanek kalifornijskiego Monterey. W pierwszym sezonie serialu zagrały Reese Witherspoon i Nicole Kidman, które swoimi rolami skradły serca widzów. 

Teraz ruszyły zdjęcia do drugiej części serialu, w którym jak niedawno pisałyśmy ma się pojawić trzykrotna zdobywczyni Oscara Meryl Streep. Aktorka ma zagrać Mary Louise Wright, teściową Celeste Wright (Nicole Kidman), która zaniepokojona losem serialowych wnuków przyjedzie do Monterey. Meryl Streep do tej pory rzadko występowała w serialach. Pojawiła się w "Aniołach w Ameryce" oraz "Terapii w sieci".

Nicole Kidman właśnie opublikowała w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie z planu serialu "Wielkie kłamstewka 2", na którym widać Meryl Streep, Nicole Kidman i jej dwójkę serialowych dzieci. 

Na planie serialu "Wielkie kłamstewka 2" oprócz Meryl Streep pojawią się również: Laura Dern, Shailene Woodley, Reese Witherspoon, Alexander Skarsgard i Zoe Kravitz. 

 

First day on the set with Meryl and “my” darling boys! #BigLittleLies

Post udostępniony przez Nicole Kidman (@nicolekidman) Kwi 5, 2018 o 11:00 PDT

Prawdopodobnie serial "Wielkie kłamstewka 2" ma się pojawić w stacji HBO w 2019 roku. Będziecie oglądać?