Wielki horoskop kryształowy na marzec 2024 zdradza, z pomocą jakich kryształów znaki zodiaku będą mogły stawić czoła wyzwaniom przyszłości. Każdy z tych minerałów wesprze je w potrzebie swoimi wyjątkowymi właściwościami, wystarczy nosić je przy sobie. Czytaj dalej i dowiedz się, co cię czeka.

Baran (21.03-19.04)

Baran w marcu powinien nosić przy sobie jaspis, który wzmocni jego energię. Ten znak zodiaku będzie miał wątpliwości względem intencji innych osób, ale wspomniany kryształ pomoże mu poznać prawdziwe zamiary ludzi.

Byk (20.04-20.05)

W tym miesiącu Byk będzie miał wyjątkową okazję lepiej poznać samego siebie. Gwiazdy zaczną zsyłać mu wiedzę i zwiększą jego intuicję, jednak aby wzmocnić ich działanie, powinien zawsze nosić przy sobie kamień księżycowy.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźniętom w marcu towarzyszyć będą różne skrajne emocje. Ktoś z ich otoczenia zacznie mieszać im w głowie, przez co się pogubią. Powinien zaopatrzyć się w turmalin, który pomoże zredukować stres i odnaleźć spokój.

Zobacz także:

Rak (21.06-22.07)

W tym miesiącu Rakowi bardzo przyda się lapis lazuli. Temu znakowi zodiaku towarzyszyć będą natrętne, negatywne myśli, które źle na niego wpłyną. Dzięki kryształowi uda mu się ich pozbyć ze swojej głowy i zyskać spokój.

Lew (23.07-22.08)

Lew w marcu odczuje na swoich barkach presję, aby rozwijać się i robić widoczny progres. W celu osiągnięcia sukcesu w tym zakresie powinna zaopatrzyć się w akwamaryn, który pomoże jej odnaleźć nową drogę życiową.

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

Panna w tym miesiącu nabierze wątpliwości co do wizji swojej przyszłości. Będzie zaniepokojona tym, co może się wydarzyć, szczególnie pod względem finansowym. Powinna nosić przy sobie chryzokolę, która ukoi niepokój.

Zobacz także:

Waga (22.09-22.10)

Waga napotka w tym miesiącu wiele przeciwności losu, ale przede wszystkim stanie przed ryzykiem zostania oszukaną. Uda mu się tego uniknąć, jeśli będzie nosił przy sobie tygrysie oko, które przełamie kłamstwo i ochroni przed nim.

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion w marcu powinien zaopatrzyć się w cytryn. Ten znak zodiaku czeka wiele wyzwań zawodowych, więc będzie potrzebował ochrony. Wspomniany kryształ mu ją zapewni, ale także korzystnie wpłynie na jego finanse.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec w tym miesiącu stanie przed bardzo ważną decyzją, której podjęcia zacznie się obawiać. Wesprzeć w tym może go koral, minerał, który zapewni mu świeże spojrzenie na sytuację, rozjaśni myśli i pomoże odnaleźć radość.

Zobacz także:

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożcowi w marcu bardzo przyda się bursztyn. Czeka go w tym miesiącu wiele nowości, w tym ludzi i miejsc, a ten kryształ pomoże mu budować zaufanie, otworzyć się na nieznane oraz ukoi lęki i wątpliwości, dodając sił.

Wodnik (20.01-18.02)

Nad Wodnikiem w tym miesiącu wisi widmo przepracowania i nadmiernej liczby obowiązków. Dlatego właśnie powinien zaopatrzyć się w kryształ górski, który przyniesie mu ochronę i spotęguje skupienie, które będzie niezbędne.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby w marcu potrzebować będą siły i energii. Czeka je wiele wyzwań, które je przytłoczą, wskutek czego ten znak zodiaku zapragnie od wszystkiego uciec. Pomoże im hematyt, który doda mu cierpliwości oraz wytrwałości.