Wielki horoskop finansowy na marzec 2024 wskazuje, co czeka nas w tym miesiącu w zakresie pieniędzy z rozróżnieniem na poszczególne znaki zodiaku. Rak powinien odprawić rytuał na odblokowanie kariery, Skorpion nierozważnie zagospodaruje gotówkę, a Ryby dostaną propozycję inwestycji. Czytaj dalej i poznaj szczegóły przyszłości.

Baran (21.03-19.04)

Baran w marcu będzie musiał się zmierzyć z przeszłością. Ktoś bowiem upomni się o spłatę długu, o którym ten znak zodiaku dawno kompletnie zapomniał. Niestety to bardzo uszczupli jego budżet na ten miesiąc i czeka go oszczędzanie.

Byk (20.04-20.05)

Byka czekają problemy finansowe. Przez frustrację z tym związaną, zrzuci on winę na kogoś ze swojego otoczenia i wyrazi przed nim swoje niezadowolenie. Prawda jest jednak taka, że sam sobie nawarzył piwa w kwestii pieniędzy i powinien je sam wypić.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta muszą w marcu zachować czujność. Powinny bacznie obserwować to, co dzieje się wokół nich i analizować wszelkie finansowe oferty. W przeciwnym wypadku padną ofiarą oszustw, co znacznie wpłynie na jego zasób gotówki.

Zobacz także:

Rak (21.06-22.07)

Rak zapragnie zdobyć dobrą pracę, która pozwoli mu dobrze zarobić, a jednocześnie okaże się przyjemna. Aby zwiększyć swoje szanse w tym zakresie, powinien odprawić Rytuał na odblokowanie kariery, który pozwoli mu znaleźć dobre zatrudnienie.

Lew (23.07-22.08)

Lew w tym miesiącu podejmie pewne złe decyzje finansowe. Nie będzie wystarczająco rozważny i zapomni o zdrowym rozsądku w gospodarowaniu pieniędzmi. Gwiazdy zdradzają, że bez pomocy bliskich nie uda mu się uniknąć tego problemu.

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

Panna w marcu będzie miała szczęście. Przed nią pojawi się wyjątkowo obiecująca szansa na podwyżkę w pracy. Przełożeni dostrzegają jej zaangażowanie i sumienność w wypełnianiu obowiązków, a także wiedzę. Powinna jednak sama spytać o podwyższenie wypłaty.

Zobacz także:

Waga (22.09-22.10)

Waga będzie miała ochotę zainwestować w coś część swoich pieniędzy z nadzieją, że dzięki temu wkrótce się one pomnożą. Niestety jak się okazuje, wszechświat wróży jej niepowodzenie, ponieważ źle ulokuje swoją gotówkę i straci.

Skorpion (23.10-21.11)

Mimo swojego poważnego podejścia do pieniędzy Skorpion znowu się zapomni i w pierwszej połowie miesiąca wyda zdecydowanie zbyt wiele, w tym na rzeczy zbędne. W związku z tym pod koniec marca będzie on klepał biedę.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec w tym miesiącu postanowi zacząć oszczędzać pieniądze i odkładać je, żeby było go stać na spełnienie marzeń, do których potrzebuje gotówki. To doskonała decyzja, jednak będzie musiał pilnować systematyczności i trzymać się postanowienia.

Zobacz także:

Koziorożec (22.12-19.01)

W tym miesiącu Koziorożec stanie się bardzo zachłanny. Będzie chciał wykorzystać każdą nadarzającą się okazję do zysku i wszystko zagarnąć tylko dla siebie. Niestety zaniedba przez to swoich bliskich i karma za chciwość wróci pod koniec marca.

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik powinien w marcu pozostać uważny i dokładnie obserwować swoje otoczenie, szczególnie ziemię i podłogi. Jak przepowiadają gwiazdy, uda mu się znaleźć gotówkę, która przyniesie mu wróżbę na przyszłość zależnie od nominału.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby w tym miesiącu dostaną ciekawą propozycję inwestycji. Jeżeli je na nią stać, powinny mimo wszystko dokładnie zapoznać się z otrzymaną ofertą i poznać szczegóły warunków, bo w przeciwnym razie mogą wiele stracić.