Specjaliści zajmujący się magią słowa są zdania, że wibracje imienia silnie rezonują z naszą osobowością. Mają także wpływ na podejmowane decyzję oraz sposób, w jaki jesteśmy postrzegani przez innych. Specjalnie dla naszych czytelniczek przeanalizowali imiona 5 mężczyzn, którzy nie lubią się lenić. Czy ich pracowitość i zaangażowanie przekłada się na pieniądze? Przeczytaj i poznaj prawdę.

Czytaj też:

Oto imiona 5 mężczyzn, którzy nie lubią się lenić

Daniel

Daniel uważa, że bez pracy nie ma kołaczy i zawsze znajdzie okazję na dodatkowy zarobek. Uważa, że robi to dla swoich bliskich, jednak oni nie podzielają jego zdania. To jest często powód do sprzeczek, ponieważ Daniel nieustannie jest w pracy i w ogóle nie ma czasu dla rodziny.

Grzegorz

Grzegorz nie lubi się lenić. Jego zdaniem taka postawa świadczy o moralnym zepsuciu i słabym charakterze. Bez ustanku pracuje, ale to nie przynosi mu współmiernych efektów. Tak naprawdę wcale mu nie chodzi o pieniądze. Praca to jego sposób na ucieczkę od problemów rodzinnych.

Kornel

Kornel jest ciekawski i nie umie usiedzieć długo na jednym miejscu. W pracy angażuje się w wykonywane zadania i często zostaje po godzinach. Obcuje sobie, że w kolejnej pracy lub na innym stanowisku będzie pracował mniej. Jednak życie pokazuje, że są to tylko pobożne życzenia.  

Maksymilian

Maksymilian chce pokazać bliskim, na co go stać. Uważa, że jego obowiązkiem jest utrzymanie rodziny. Podejmuje się wielu prac jednocześnie, ponieważ liczy na dodatkowy zarobek. Ostatecznie jest przemęczony i często popełnia błędy, za które musi zapłacić. Dopóki sobie nie uświadomi, że tkwi w błędnym kole, jego sytuacja finansowa nie ulegnie poprawie. 

Wacław

Wacław stroni od pracy, ale też nie lubi się nudzić i zawsze znajdzie sobie coś do roboty. Każdą wolną chwilę poświęca na swoje pasje oraz rozwój duchowy. Uważa, że pieniądze i rzeczy materialne nie mają aż tak wielkiego znaczenia, jak wiele osób sądzi. W życiu najbardziej ceni sobie święty spokój i poczucie spełnienia. Jego zdaniem praca jest przykrym obowiązkiem.

Zobacz także:

 

Czytaj też: