Eksperci zajmujący się magią słowa uważają, że imię ma kluczowy wpływ na zachowanie oraz interpretację zastanej rzeczywistości. Specjalnie dla naszych czytelniczek przeanalizowali imiona 5 mężczyzn, którzy cenią sobie stabilizację. Wiele wskazuje na to, że szczęśliwa i kochająca się rodzina jest dla nich najważniejsza. Sprawdź, czy twój ukochany jest na tej liście.

Czytaj także:

Oto imiona 5 mężczyzn, którzy cenią sobie stabilizację

Edward

Edward jest zawsze spokojny i opanowany. Nie lubi ryzyka. Uważa, że igranie z losem zawsze kończy się źle. Stara się postępować tak, aby nie zawieść swoich bliskich i tego samego od nich oczekuje. Najchętniej zwiąże się z kobietą, która wyznaje podobne wartości. 

Igor

Igor ceni sobie stabilizację i harmonię w związku. Jego znajomi czasem się z niego nabijają i nazywają go pantoflarzem. On jednak wie, że to wyraz zazdrości. Dla Igora najważniejsze jest szczęście rodziny i ukochanej. Nie ma problemu z tym, by zrezygnować ze swoich planów, jeśli sytuacja tego wymaga.

Janusz

Janusz jest rodzinny, troskliwy i odpowiedzialnie podchodzi do powierzonych mu obowiązków. Zawsze marzył o dużej, szczęśliwej rodzinie i od lat konsekwentnie realizuje ten plan. Mimo natłoku zajęć zawsze stara się znaleźć czas dla najbliższych. Ma złote serce i w życiu kieruje się dobrymi intencjami.

Marcin

Marcin wie, że rodzina jest oparciem i w trudnych sytuacjach tylko na nią można liczyć. Gdy się z kimś zwiąże, będzie lojalny i wierny. Wie, że miłość jest kwestią wyboru, a brak pracy nad sobą i związkiem zawsze kończy się rozstaniem. Podejmując kluczowe decyzje, bierze pod uwagę dobro bliskich. Zakochuje się tylko raz w życiu.

Wiktor

Wiktor jest stały w uczuciach i nie lubi zmian. Jeśli nic nie stanie mu na przeszkodzie, może całe życie przepracować w jednym zakładzie pracy i co roku urlop spędzać w tym samym miejscu. Wychodzi z założenia, że skoro coś się sprawdza i działa, to nie ma sensu nic zmieniać.

Zobacz także:

Czytaj także: