Babciny sposób na znalezienie miłości w 10 dni pomógł już wielu osobom. Dzięki wyjątkowym właściwościom i magicznemu działaniu otwiera serca na prawdziwą miłość oraz umacnia już istniejącą. Dowiedz się, w jak możesz skorzystać z dobroczynnych mocy i odmienić swój los na lepsze.

Praktykując białą magię, należy pamiętać, że ma ona działanie wspomagające i nie zdejmuje z nas odpowiedzialności za podejmowane decyzje.

Czytaj też:

Babciny sposób na znalezienie miłości w 10 dni. Miłosny atrybut

Babciny sposób na znalezienie miłości opiera się nie tylko na naszych intencjach, ale także na jednym, wyjątkowym atrybucie. Jest nim czerwony goździk ogrodowy. Dzieje się tak, ponieważ: 

 • przyciąga miłość,
 • rozbudza namiętność i pożądanie,
 • wnosi w życie szczęście i optymizm,
 • wzmacnia więzi,
 • sprzyja wierności,
 • pomaga wybrać osobę, z którą możliwe jest stworzenie udanego związku.

Jak się zatem można łatwo przekonać, silne właściwości goździka gałązkowego w kolorze czerwonym sprzyjają sferze uczuciowej. Zanim jednak przejdziemy do praktykowania białej magii, konieczne jest jasne wskazanie intencji. Należy pamiętać, że nie może ona działać na szkodę innej osoby lub związku.

Czytaj też:

Babciny sposób na znalezienie miłości w 10 dni. Instrukcja

Babciny sposób na znalezienie miłości nie jest skomplikowany, ale wymaga pewnej dyscypliny i wytrwałości. Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję, z której dowiesz się, co należy wykonać, by przyciągnąć do siebie ukochaną osobę.

Zobacz także:

 1. Oczyść swoje myśli z negatywnej energii.
 2. Oczyść aurę pomieszczenia, w którym się znajdujesz.
 3. Weź do ręki czerwony kwiat, a następnie wypowiedz swoją intencję. Możesz sobie wyobrazić osobę, którą chcesz do siebie przyciągnąć.
 4. Pozostań w skupieniu tak długo, aż poczujesz, że dokonał się akt połączenia energetycznego.
 5. Odstaw kwiat do pojemnika z wodą.

Powtarzaj ten rytuał codziennie przez 10 dni, a miłość sama zapuka do twoich drzwi. I to szybciej niż myślisz.

Czytaj też: