Zalando pokazuje jak ćwiczyć w domu

Kreatywność odgrywa w domu ważną rolę i często jest nawet niezbędna, aby kontynuować treningi. Siłownie, kluby taneczne i studia jogi oferują zajęcia online, za pośrednictwem mediów społecznościowych, a fani aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia, zamiast w świecie rzeczywistym, spotykają się na treningach online. Ćwiczą w domach i wykorzystują do tego zupełnie nowe sprzęty sportowe. Butelki wody stają się ciężarkami, rama drzwi zamienia się w drążek, a dywan w matę do jogi.

W czasach pandemii, marki decydują się na tworzenie zdalnych kampanii z przesłaniem - Zalando motywuje do wspólnych zajęć i ćwiczeń, które pomagają zachować spokój w trudnym czasie.

Kamera zagląda do mieszkań bohaterów kampanii i nagrywa ich nową, sportową rutynę w salonach, na balkonach a nawet na dachu. W pierwszej scenie widzimy nauczycielkę jogi Steph Cusack, która łączy się z uczniami na zajęcia online na platformie Zoom. Następnie przenosimy się do mieszkania Phillipa Pratta, który wykorzystuje do treningu z obciążeniem swój wózek inwalidzki. Max Lang, olimpijski sztangista, prezentuje kreatywne pomysły na ćwiczenia w czterech ścianach. Kolejne ujęcia przedstawiają sportowców i ich sposoby na trening w domu, od fitnessu po koszykówkę, dostosowane do nowej rzeczywistości.

Efekt? Motywujący film, który pokazuje, że jesteśmy w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji.