"The Eddy" - Netflix zakończył zdjęcia do nowego serialu

"The Eddy" to najnowszy serial Netflixa, do którego właśnie zakończono zdjęcia. "The Eddy" w reżyserii nagrodzonego Oscarem Damiena Chazelle’a za film "La la land" to serial muzyczny, którego akcja dzieje się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu, głównie w jednym z tamtejszych klubów. Produkcja będzie opowiadała o jego właścicielu i członkach grającego tam zespołu.

Serial będzie składał się z ośmiu odcinków, a dialogi będą prowadzone w trzech językach - francuskim, angielskim i arabskim.

"The Eddy" - Joanna Kulig w nowym serialu Netflixa

W nowym serialu Netflixa "The Eddy" jedną z głównych ról gra Joanna Kulig. Aktorka rozpoczęła pracę na planie serialu cztery miesiące po porodzie. "Praca na dwa etaty to niełatwa sprawa. Zdjęcia do "The Eddy" i bycie mamą są wyzwaniem, ale daję radę. Dziękuję za wasze wsparcie i za to, że jesteście." - pisała w czerwcu Joanna Kulig na Instagramie.

Aktorka wcieli się w postać Mai - kobiety o niezwykłym głosie, borykającej się z problemem alkoholowym.

Joanna Kulig w międzynarodowej obsadzie w serialu "The Eddy"

Joanna Kulig w serialu "The Eddy" pojawi się w doborowym towarzystwie. Na ekranie zobaczymy międzynarodowe gwiazdy.

Andre Holland (“Wysokie loty”) wcieli się w rolę Eliota - właściciela upadającego paryskiego klubu muzycznego, niegdyś znanego pianistę z Nowego Jorku. Amandla Stenberg (“Nienawiść którą dajesz”) to serialowa Julia, czyli nastoletnia córka Eliota, która nagle zjawia się w Paryżu i zmusza ojca do zmierzenia się ze swoją przeszłością. Tahar Rahim (“Prorok”) odegra postać Farida - współwłaściciela klubu, którego tajemnicze życie wciąż negatywnie odbija się na Elliocie i jego zespole, a Leila Bekhti (“Niezatapialni”) zagra wspierającą go żonę - Amirę.

W serialu "The Eddy" zespół muzyczny tworzą profesjonalni muzycy: Randy Kerber, Ludovic Louis, Lada Obradovic, Jowee Omicil oraz Damian Nueva Cortes. Natomiast francuski raper Sopico zagra wokalistę zyskującego popularność zespołu.

"The Eddy" z Joanną Kulig - kiedy premiera?

Dokładna data premiery serialu "The Eddy" nie jest jeszcze znana, ale na pewno będziemy mogli obejrzeć nowy serial Netflixa w przyszłym roku.

My już nie możemy doczekać się, żeby zobaczyć Joannę Kulig w nowym serialu Netflixa "The Eddy". Podziwiamy aktorkę, że tak świetnie udaje jej się łączyć macierzyństwo z aktorstwem.