Joanna Kulig wraca do pracy po porodzie

Joanna Kulig po czterech miesiącach od porodu wraca do pracy. Aktorka, która w lutym urodziła synka, cały ten czas postanowiła przeznaczyć tylko na opiekę nad dzieckiem.

Po tym, jak Joanna Kulig pojawiła się na gali wręczenia Oscarów kilka dni po porodzie, aktorka rzadko udzielała się w mediach społecznościowych i zrobiła sobie urlop macierzyński. Jednak ostatnio Joanna Kulig zamieściła na Instagramie wpis, którym potwierdziła swój powrót do pracy po porodzie. Aktorka przyznała, że nie jest łatwo łączyć pracę z macierzyństwem.

Praca na dwa etaty to niełatwa sprawa. Zdjęcia do "The Eddy" i bycie mamą są wyzwaniem, ale daję radę. Dziękuję za wasze wsparcie i za to, że jesteście. - napisała Joanna Kulig na Instagramie

O czym będzie najnowsza produkcja Netflixa "The Eddy" i kogo zagra Joanna Kulig?

Joanna Kulig w serialu Netflixa "The Eddy"

W najnowszej produkcji Netflixa "The Eddy", Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról. Aktorka wcieli się w postać Mai - kobiety o niezwykłym głosie, borykającej się z problemem alkoholowym.

Akcja "The Eddy" będzie toczyła się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu, głównie w jednym z tamtejszych klubów. Produkcja będzie opowiadała o jego właścicielu i członkach grającego tam zespołu. Bohaterka grana przez Joannę Kulig postanawia dołączyć do zespołu pianisty jazzowego Elliota Udo.

Kiedy w Paryżu zjawia się nastoletnia córka Elliota - Julia, bohater musi zmierzyć się ze swoją przeszłością.

Serialowy zespół w "The Eddy" będą tworzyć profesjonalni muzycy: Randy Kerber, Ludovic Louis, Lada Obradovic, Jowee Omicil oraz Damian Nueva Cortes. Natomiast francuski raper Sopico zagra wokalistę zyskującego popularność zespołu.

"The Eddy" będzie się składać z ośmiu odcinków, a dialogi będą prowadzone w trzech językach: francuskim, angielskim i arabskim.

Serial reżyseruje Damien Chazelle znany z filmu muzycznego „La La Land”, za który otrzymał Oscara. 

Joanna Kulig wraca do pracy: kto zajmie się jej synkiem?

Jak dowiedział się „Super Express”, Joanna Kulig za dzień pracy na planie będzie dostawała 25 tys. dol., czyli prawie 100 tys. zł. Czy powrót do pracy oznacza, że aktorka będzie musiała zatrudnić opiekunkę?

Jak donosi tabloid, Joanna Kulig podczas kręcenia zdjęć w Paryżu będzie miała zapewniony transport, wyżywienie i opiekę zdrowotną dla siebie i syna. Tym samym Joanna udowadnia, że można połączyć karierę z macierzyństwem i nie trzeba z niczego rezygnować. 

My już nie możemy doczekać się serialu Netflixa "The Edddy" z Joanną Kulig w roli głównej.