The Eddy - o czym jest serial Netflix z Joanną Kulig? 

"The Eddy" to dramat muzyczny osadzony w wielokulturowej rzeczywistości współczesnego Paryża. Jego akcja toczyć się będzie wokół jednego z paryskich klubów. To opowieść o jego właścicielu, członkach grającego tam na stałe zespołu i otaczającym ich, tętniącym życiem mieście. Kręcony w Paryżu ośmioodcinkowy serial produkcji Endeavor Content będzie dostępny wyłącznie na Netflix. Kogo zagra utalentowana polska aktorka? Jej bohaterka Maja to kobieta o niezwykłym głosie borykająca się z problemem alkoholowym. Gdy śpiewa znajduje się w centrum uwagi, a oczy wszystkich są zwrócone na nią. Poza sceną czuje się zagubiona, niepewna kierunku, w którym zmierza jej życie. W obecnej sytuacji zdaje się, że nie pozostaje jej nic innego jak dołączyć do zespołu Elliota, któremu od czasu do czasu partneruje, mimo, że do tej pory opierała się podjęciu tej decyzji. 

Głośny i wyśmienity reżyser Damien Chazelle, wyreżyseruje dwa pierwsze odcinki "The Eddy" na Netflix. Chazelle'a możecie znać m.in. z obsypanego nagrodami musicalu "La La Land" z Emmą Stone i Ryanem Goslingiem w rolach głównych czy muzycznego (skądinąd doskonałego) dramatu "Whiplash".  

U boku Joanny Kulig zobaczymy Andre Hollanda, który zagra jazzowego pianistę Elliota Udo. Niedługo też Kulig będziemy mogli oglądać w serialu Hanna produkcji Amazon, w którym gra matkę. 

To wspaniała wiadomość dla młodej mamy i wybitnej artystki, o pięknym głosie. Gratulujemy sukcesów w mocno konkurencyjnej amerykańskiej branży filmowej. Lubimy to!