Tarot tygodniowy na 15-21 lutego 2024 zawiera w sobie odpowiedzi na 3 pytania zadane przez wróżkę w naszym imieniu: ogólna przyszłość, miłość oraz finanse lub kariera. Dzięki nim możemy przygotować się na to, co nas czeka i poznać rady co do działań, jakie powinniśmy podjąć w tym okresie. Czytaj dalej i dowiedz się, co mówią karty.

Tarot tygodniowy na 15-21 lutego 2024: Sprawiedliwość

Sprawiedliwość w pozycji prostej przede wszystkim zaznacza, że nadchodzi czas rozliczenia za nasze dotychczasowe postępowanie. Możemy rozumieć przez to między innymi powrót karmy, dobrej lub złej, w zależności od tego, na jaką zasłużyliśmy. Aby uniknąć negatywnych konsekwencji, ta karta wskazuje nam, że kierowanie się zdrowym rozsądkiem oraz logicznym myśleniu przy zachowaniu równowagi i sprawiedliwości będzie niezbędne. W miłości Sprawiedliwość możemy interpretować dwojako: z jednej strony może być oznaką równego traktowania siebie nawzajem w relacji, a z drugiej zapowiada konieczność podsumowanie spraw dotyczących życia uczuciowego. W finansach także czeka nas rozliczenie z dotychczasowych starań lub ich braku.

Zobacz także:

Tarot tygodniowy na 15-21 lutego 2024: Mag

Mag w pozycji prostej uświadamia nam, że możemy podejmować własne wybory. Wskazuje na to, że będziemy chętni do wykazywania inicjatywy, ale w sposób przemyślany. Zapowiada dla nas sukcesy w nowo podjętych działaniach, ale szczególnie w tych, które wymagać będą wysiłku intelektualnego. Ta karta wpłynie pozytywnie na wszelkie początku w wielu zakresach, między innymi przy podejmowaniu się nowej pacy. Wskazuje nam ona tkwiące w nas zasoby, których wcześniej mogliśmy nie dostrzegać, a które pomogą nam osiągać zamierzone cele. Symbolizuje także dobrą komunikację. W miłości może zapowiadać chęć eksperymentowania w związku i próbowania nowych rzeczy.

Zobacz także:

Zobacz także:

Tarot tygodniowy na 15-21 lutego 2024: Śmierć w pozycji odwróconej

Śmierć w pozycji odwróconej mówi nam o tym, że zbyt uporczywie trzymamy się przeszłości i nie chcemy jej dać odejść i zastąpić ją teraźniejszością oraz przyszłością. Wzbraniamy się przed zmianami i szeroko pojętą transformacją, mimo że jest to konieczne dla rozwoju. Ta karta zachęca nas do porzucenia tego, co było i odrzucenia wszystkiego, co już do nas nie pasuje. Może także wskazywać na czas, w którym jakiś etap życia nie został przez nas należycie zamknięty. Jeśli nie skorzystamy z rad Odwróconej Śmierci, może nas spotkać drastyczne przeżycie, które ostatecznie nie da nam wyjścia i zmusi do wprowadzenia pewnych zmian. W miłości nie jest ona dobrym znakiem ani dla relacji trwających, ani zaczynających się, a w finansach namawia do zrobienia kroków naprzód w życiu zawodowym.