Horoskop anielski tygodniowy 11-17 lutego 2024 zdradza, które anioły przydadzą się poszczególnym znakom zodiaku i wesprą je w trudnym czasie. Dzięki tej pomocy każdy będzie czuł się zaopiekowany i dostrzeże pomocną dłoń niebiańskiego posłańca. Czytaj dalej i poznaj swoją przyszłość.

Baran (21.03-19.04)

Baran w tym tygodniu powinien poprosić o pomoc anioła inspiracji. Pomoże on mu zebrać się do obowiązków oraz skupić się odpowiednio na danych zadaniach. W przeciwnym wypadku pogubi się w tym, co będzie miał do zrobienia.

Byk (20.04-20.05)

Byk powinien podziękować aniołowi stróżowi i napisać do niego list, w którym okaże wdzięczność za jego pomoc. Dzięki temu poczuje się zaopiekowany oraz odczuje duchowy spokój. Ponadto będzie miał poczucie spełnienia obowiązku.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta w tym tygodniu powinny zwrócić się o pomoc do anioła mądrości. Z jego wsparciem uda im się zachować zdrowy rozsądek nawet w trudnych sytuacjach oraz podejmować rozważne, przemyślane i właściwe decyzje.

Zobacz także:

Rak (21.06-22.07)

W tym okresie Rak powinien poprosić o pomoc anioła zdrowia. Nadeszła pora by zadbać o swoje samopoczucie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Skrzydlaty przyjaciel udzieli mu wsparcia w tej kwestii i pomoże uzyskać równowagę.

Lew (23.07-22.08)

Dla Lwa ogromną rolę w tym tygodniu odegra jego rodzina. Powinien zwrócić się do aniołów chroniących dom i rodzinę. Ci niebiańscy posłańcy zadbają o relacje tego znaku zodiaku z bliskimi oraz otoczą ich wszystkich opieką.

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

W tym tygodniu Panna nabierze wątpliwości co do swoich uczuć i emocji względem jakiejś osoby. Może zwrócić się do anioła miłości, który pomoże jej ustabilizować serce i umysł, a także zrozumieć to, co czuje wobec drugiej osoby.

Zobacz także:

Waga (22.09-22.10)

Waga w tym okresie otrzyma pomoc anioła uwodzenia, który wzmocni jej urok osobisty i wesprze w zdobyciu zainteresowania obiektu westchnień. Jeśli ten znak zodiaku jest już w związku, to anielski przyjaciel doda relacji namiętności.

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion powinien teraz zwrócić się o pomoc do anioła pieniędzy. Skrzydlaty opiekun pokieruje go w taki sposób, aby ten znak zodiaku mógł rozwinąć swoją karierę oraz przyciągnąć fortunę. To będzie tylko kwestia czasu.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec w najbliższym czasie powinien zaufać swojej intuicji. Jeśli uda mu się to zrobić, wówczas będzie wiedział, którędy podążać po ścieżkach życia, a jego anioł stróż pomoże mu na rozdrożach. Musi jedynie zaufać swoim uczuciom.

Zobacz także:

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec powinien określić, co będzie w tym tygodniu jego celem. Może być to kariera, miłość, rodzina lub pieniądze. Warto wykorzystać fakt, że anioły będą mu sprzyjać w spełnianiu pragnień i osiąganiu tego, czego pragnie.

Wodnik (20.01-18.02)

W tym tygodniu Wodnik będzie miał poważne problemy w podejmowaniu ważnych decyzji. Może, podobnie jak Bliźnięta, zwrócić się o pomoc do anioła mądrości, który wesprze w wybieraniu dróg, jeśli ten znak zodiaku wykaże dobre intencje.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby zdadzą sobie sprawę, że powinny bardziej wyrażać siebie i być sobą. Mogą w tym celu zwrócić się o wsparcie do anioła nieśmiałych, a on doda im odwagi w osiąganiu tego celu i pomoże odnaleźć pewność siebie.