Kiedy podczas spacerów naszą twarz coraz częściej witają ciepłe, słoneczne promienie, wraca do nas energia i zaczynamy porządkować mieszkanie, garderobę, życie. To także doskonały czas na to, żeby bardziej nie zwykle zadbać o siebie i zregenerować swoją skórę po, niezwykle wymagającej dla niej, zimie. 

Dr Irena Eris: potęga natury, czyli aromatyczny zabieg DESIGN of NATURE

Oto propozycja idealna dla wszystkich miłośniczek naturalnych rozwiązań. Niejednokrotnie już przekonałyśmy się o sile składników pochodzących z natury. To właśnie one są podstawą głęboko regenerującego zabiegu aromatycznego od Dr Irena Eris - DESIGN of NATURE. 

Materiały prasowe

Ten zabieg sprawdzi się świetnie szczególnie po zimowym okresie, jako ratunek dla cery suchej, wymagającej intensywnej regeneracji oraz poprawy elastyczności. Pomaga przywrócić gładkość skóry, silnie ją odżywiając. Jak to możliwe? PROSYSTEM PROFESSIONAL to połączenie zaawansowanych technologicznie substancji aktywnych z certyfikowanymi, naturalnymi eko-olejami, które pozytywnie wpływają na poprawę jędrności i elastyczności skóry.

Ponadto za sprawą tego zabiegu stymulowana jest również synteza kolagenu i produkcja lipidów naskórkowych, dzięki czemu skóra w błyskawicznym tempie staje się gładka. Nie bez znaczenia jest także aromatyczna kompozycja zapachowa kosmetyków. Gwarantuje uczucie relaksu i odprężenia, dopełniając tylko spektakularny efekt intensywnej regeneracji skóry.

Do profesjonalnej pielęgnacji DESIGN of NATURE możliwe jest zastosowanie technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System. Na podstawie indywidualnej oceny kondycji skóry dobiera się konkretny zabieg. Na liście znajduje się między innymi: 

Dr Irena Eris: efekty zabiegu DESIGN of NATURE

Badania przeprowadzone w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris wskazują na spektakularne efekty już po jednym zabiegu. Wśród nich są między innymi:

Zobacz także:

•            głębokie odżywienie – 100%,

•            poprawienie elastyczności – 100%,

•            wygładzenie – 100%,

•            uzupełnienie niedoboru lipidów naskórkowych – 67%,

•            poprawa koloryty cery – 67%,

•            relaks i odprężenie  – 67%.

Dr Irena Eris: pielęgnacja z PROSYSTEM HOME CARE

Efektami tego zabiegu możesz jednak cieszyć się jeszcze dłużej. Wystarczy, że po wizycie w salonie Dr Irena Eris wzbogacisz swoją domową pielęgnację o Profesjonalny Program Pielęgnacyjny PROSYSTEM HOME CARE. Kosmetyki z tej serii bazują na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych z certyfikowanymi, naturalnymi eko-olejami. Działają wielotorowo, zapewniając efekt anti-age i kompleksowe odnowienie skóry. To innowacyjne połączenie technologii z naturą jest gwarancją intensywnej rewitalizacji oraz odżywienia skóry na każdym poziomie.

Materiały prasowe

W skład serii wchodzą 3 kosmetyki:

  • DESIGN of NATURE Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE - Lipoaktywny krem wygładzająco-regenerujący do twarzy, szyi i dekoltu na dzień

Czynna frakcja sezaminy to kluczowy składnik kompleksu LipoReguFill-up. Pobudza adipocyty, wywołuąc efekt lipofillingu zmarszczek. Znany wszystkim kwas hialuronowy wygładza zmarszczki na drodze wtórnej re-hydratacji jej górnych warstw. Z kolei wysokiej jakości eko-olej arganowy z wysoką zawartością NNKT, witaminy E oraz polifenoli potęgują silne nawilżenie, a także odżywienie skóry. Dodatkowo certyfikowany olej Inca Inchi neutralizuje działanie wolnych rodników, wpływając na poprawę jędrności i elastyczności skóry.

  • DESIGN of NATURE Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE - Rewitalizujący krem lipidowy do twarzy, szyi i dekoltu na noc

Aktywny niacynamid to główny składnik kompleksu Lipo-CelluGuard. Stymuluje syntezę kolagenu, przyspieszając regenerację skóry. Mówi się, że pobudza geny długowieczności SIRT1 i SIRT3, wpływając na świeży, młody wygląd cery. I w tym przypadku certyfikowany olej Inca Inchi, dzięki odpowiednio zbilansowanej kompozycji NNKT oraz protein, neutralizuje działanie wolnych rodników. Wpływa również na poprawę jędrności i elastyczności skóry. Szlachetny eko-olej Canola powoduje z kolei wyraźną redukcję zmarszczek.

  • DESIGN of NATURE Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE - Lipoaktywny krem wzmacniający pod oczy i na okolice ust na dzień/noc

Innowacyjny kompleks LipoSkinResist wnika w głąb skóry, wpływając na jej promienny, świeży wygląd. Połączenie aktywnej kofeiny oraz ekstraktu z jarzębu domowego głęboko rewitalizuje struktury skóry. Szlachetny eko-olej z awokado jest bogaty w witaminy A, E, K i PP, ich działanie powoduje widoczną redukcję zmarszczek. W tym kosmetyku także wykorzystano certyfikowany olej Inca Inchi, wpływający na jędrność i elastyczność skóry.

Materiały prasowe

Kosmetyki są dostępne w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris, www.Instytuty.DrIrenaEris.com

Materiały prasowe