Nów Księżyca w znaku Wodnika nadchodzi wielkimi krokami. Według wielkiej prognozy astrologicznej Srebrny Glob wejdzie w tę fazę lunarną w nocy z 9 na 10 lutego. Oznacza to okazję do przeprowadzenia magicznego rytuału. Jego działanie przywoła do ciebie księżycowe wibracje i umocni wiarę we własne możliwości. Do jego wykonania będziesz potrzebowała tylko kilku przedmiotów, które z pewnością posiadasz w swoim domu. 

Rytuał na nów Księżyca w Wodniku - w jaki sposób działa?

Działanie tego rytuału jest natychmiastowe, ale pamiętaj, że musisz przeprowadzić go wieczorem 9 lutego, najlepiej tuż przed snem. To właśnie wtedy następują wielkie zmiany w kosmosie, a Księżyc, choć niewidoczny z ziemskiej perspektywy, emanuje silną energią. Działanie Luny wzmacnia Wodnik - powietrzny znak zodiaku, który nie znosi ograniczeń i dąży do nieustannego rozwoju. Kiedy zwrócisz się w stronę magii, poczujesz jak twoje wnętrze, napełnia się jego siłą i odwagą. 

Zobacz także: 

Rytuał na nów Księżyca w Wodniku rozbudzi w tobie potrzebę niezależności oraz wzmocni intuicję. Poznaj wszystkie korzyści płynące z jego przeprowadzenia: 

  • oczyszcza z wątpliwości i oddala złe wibracje, 
  • wpływa kojąco na myśli i pomaga je uporządkować, 
  • wyzwala śmiałość i gotowość do działania, 
  • wzmacnia pewność siebie i poprawia komunikację, 
  • wypełnia wnętrze spokojem i ułatwia odzyskanie harmonii. 

Jak wykonać rytuał na nów Księżyca w Wodniku

Do przeprowadzenia rytuału na nów Księżyca będziesz potrzebowała zaledwie kilku przedmiotów: 

  • fioletowej nici, 
  • żółtej nici, 
  • białej świecy. 

Na początku skup się na tym, aby uspokoić emocje i oczyścić umysł. Następnie zapal białą świecę i przewiąż żółtą oraz fioletową nitkę wokół nadgarstka. Nie muszą ściśle przylegać do ciała, zwiąż je w taki sposób, aby luźno oplatały rękę. Podczas wykonywania tej czynności wizualizuj swoje marzenia i plany. Skup się wyłącznie na tym, aby przywołać do siebie energię, która wesprze cię w działaniu. Na koniec zgaś świecę i udaj się spać. Rano zdejmij nitki i schowaj je do szafki nocnej bądź połóż w innym miejscu, w którym się nie zgubią. 

Zobacz także:

Zobacz także: 

Według specjalistów od magii żółty kolor przywołuje dobre emocje i pomaga wzmocnić pewność siebie, z kolei fioletowy odnosi się do duchowej sfery i jest powiązany z intuicją oraz mocą płynącą z kosmosu. Nitki w tych kolorach, które użyłaś do wykonania rytuału, mogą posłużyć ci jako talizman.

Rytuał na nów Księżyca w Wodniku działa natychmiast, a jego moc uaktywnia się w nocy, gdy śpisz. Energia księżycowa wypełni twoje wnętrze i sprawi, ze śmiałością spojrzysz w przyszłość.