"Przystanek Alaska" wraca na ekrany

"Przystanek Alaska" to serial, który był hitem w latach 90. Serial o perypetiach bohaterów małego miasteczka Cicely na Alasce śledzili telewidzowie przez pięć lat, ponieważ serial był nadawany w latach 1990-1995. Łącznie wyemitowano sześć sezonów tego serialu. Stacja CBS poinformowała, że zaczęła prace nad nowym sezonem "Przystanku Alaska".

Niesamowity klimat, urok małej miejscowości i bohaterowie - to wszystko złożyło się na wielki sukces serialu, który zdobył 5 zdobytych nagród Emmy i 2 Złote Globy.

O powstaniu kolejnego sezonu spekulowano już od ponad dwóch lat. "Wygląda na to, że wszyscy chcemy, aby kolejna część serialu powstała" – mówiła Cynthia Geary, która w „Przystanku Alaska” wcielała się w rolę Shelly Marie Tambo.

"Przystanek Alaska" - o czym będzie?

Głównym bohaterem "Przystanku Alaska" był dr Joel Fleischman (Rob Morrow), młody lekarz, który przybył na Alaskę, żeby odrobić stypendium. Życie w małej miejscowości zdecydowanie różniło się od tego, które prowadził do tej pory w Nowym Jorku. Doktor Fleischman musiał odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Początkowa niechęć do miasteczka i jego mieszkańców, wśród których są: prowadzący radiowe audycje Chris Stevens (John Corbett), były pilot i kosmonauta Maurice Minnifield (Barry Corbin ), pilotka Maggie O'Connel (Janine Turner) i miłośnik filmów Ed Chigliak (Darren E. Burrows) wraz z upływem czasu zaczęła się zmieniać.

Czego możemy spodziewać się w kontynuacji serialu? Doktor Joel Fleischman powróci do Cicely na Alasce, gdzie przyjedzie na pogrzeb swojego starego przyjaciela. Na miejscu spotka starych znajomych oraz pozna zupełnie nowych ludzi. Jak zapowiadają producenci Rob Morrow, po 23 latach ponownie zagra doktora Fleischmana.

Rob Morrow jest również jednym z producentów wykonawczych serialu.

"Przystanek Alaska" - kiedy premiera?

Jak na razie nie wiadomo, kiedy "Przystanek Alaska" będzie miał swoją premierę. W dobie rosnącej popularności platform streamingowych, nie wiadomo również, czy przypadkiem serial nie będzie emitowany na takich platformach. Na pewno o szczegółach będziemy was informować.

Czy cieszycie się na powrót serialu "Przystanek Alaska"?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What ever happened to Joel Fleischman...? #northernexposure

Post udostępniony przez Rob Morrow (@officialrobmorrow) Lip 26, 2018 o 8:16 PDT