"Odwróceni 2" - serial TVN powraca

Może część z was pamięta serial TVN "Odwróceni", który był hitem stacji w 2007 roku. Był to serial sensacyjny inspirowany wojną gangu pruszkowskiego z wołomińskim. Akcja serialu rozgrywała się w Warszawie, a głównymi bohaterami byli Paweł Sikora (Artur Żmijewski), doświadczony policjant z Centralnego Biura Śledczego oraz Jan „Blacha” Blachowski (Robert Więckiewicz) - gangster z najmocniejszej grupy przestępczej w Polsce. Każdy z tych bohaterów chciał przeciągnąć na swoją stronę tego drugiego. Na ekranie mogliśmy oglądać Małgorzatę Foremniak, Annę Dereszowską, Andrzeja Grabowskiego, czy Annę Radwan.

Po dwunastu latach od emisji pierwszego odcinka serial "Odwróceni 2" zawita ponownie na antenę stacji. Czym nas zaskoczy 2. sezon?

"Odwróceni 2" - o czym będzie nowy sezon?

Drugi sezon serialu "Odwróceni" tym razem przeniesie nas kilkanaście lat później. Komisarz Paweł Sikora jest już emerytowanym policjantem, a w ślady ojca poszła jego córka Lidka (Joanna Balasz), która pracuje w Komendzie Stołecznej. Były gangster - Jan „Blacha” Blachowski jest obecnie biznesmenem i jedynym świadkiem koronnym. Wydał kilkanaście książek o mafii i jest znanym celebrytą. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) skończyła z wyróżnieniem prawo. Członkowie grupy pruszkowskiej przebywają na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i stali się legalni. „Stary Pruszków” nie istnieje. 

Nierozwiązane wydarzenia z przeszłości niespodziewanie jednak wrócą do bohaterów. Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory, prowadzi córka Sikory. Emerytowany policjant i były gangster są zmuszeni ponownie nawiązać współpracę.

Nowy sezon serialu "Odwróceni 2" to przede wszystkim historia o ojcach i córkach. Czy córki zapłacą za winy ojców? 

"Odwróceni 2" - kogo zobaczymy w serialu?

W nowym sezonie serialu "Odwróceni 2" oprócz Roberta Więckiewicza i Artura Żmijewskiego na ekranie ponownie zobaczymy Małgorzatę Foremniak, Annę Dereszowską, Wojciecha Zielińskiego, Andrzeja Zielińskiego, Janusza Chabiora i Andrzeja Grabowskiego. Do obsady serialu dołączyli również: Joanna Balasz, Eliza Rycembel, Małgorzata Mikołajczak, Tomasz Schuchardt, Tomasz Ziętek, Bartosz Gelner, Bartosz Bielenia, Olaf Lubaszenko i Mirosław Zbrojewicz.

"Odwróceni 2" - kiedy premiera serialu?

Obecnie trwają zdjęcia do nowego sezonu serialu "Odwróceni 2", ale jak zapowiada stacja, serial pojawi się na wiosnę 2019 w TVN.

Czy będziecie oglądać nowy sezon serialu "Odwróceni 2"?