Temat III wojny światowej jest wyjątkowo interesujący dla wielu proroków. Zarówno polscy, jak i zagraniczni wizjonerzy starają się przewidzieć, czy czeka nas kolejny globalny konflikt i kiedy może on się wydarzyć. Wśród tych proroków znalazł się Athos Salome. Przepowiednia brazylijskiego Nostradamusa dotycząca III wojny światowej jest przerażająca. Głosi bowiem, że konflikt już się rozpoczął. 

Przepowiednia brazylijskiego Nostradamusa. Czy III wojna światowa już się rozpoczęła?

Brazylijski Nostradamus ostatnio stał się wyjątkowo popularny ze względu na jego przewidywania dotyczące Mundialu 2022. Wcześniej jednak wypowiedział on o wiele ważniejsze słowa, które dotyczyły całego świata i to nie pod względem sportowym. 

Zobacz także: 

Jak podaje portal mirror.co.uk, mężczyzna przewidział III wojnę światową. W dodatku jego zdaniem konflikt już się rozpoczął - wojną w Ukrainie. 

Athos Salome, bo właśnie tak brzmi prawdziwe nazwisko brazylijskiego Nostradamusa, twierdzi, że przewidział atak Rosji na Ukrainę aż 44 dni przed wybuchem wojny. Okazuje się, że w swojej wizji zauważył, że jest to początek większego, globalnego konfliktu. 

To nie koniec jego przepowiedni. Wróżbita przewidział bowiem, że "między 22,44 i/lub 66 urodzi się przywódca świata":

Pozbędzie się tych, którzy nie popierają jego rządów - dodał brazylijski Nostradamus. 

Myślicie, że ta przepowiednia ma szansę się wypełnić? Biorąc pod uwagę dotychczasowe wizje Salome, jest to bardzo prawdopodobne. 

Zobacz także:

Athos Salome to brazylijski Nostradamus. Jego wizje się sprawdzają

Athos Salome ma zaledwie 36 lat, ale przewidział już wiele rzeczy. Miał m.in wizje dotyczące wybuchu pandemii koronawirusa, śmierci królowej Elżbiety II, a także nabycia Twittera przez Elona Muska. Okazuje się, że brazylijski Nostradamus swoje wyjątkowe zdolności odkrył, gdy miał zaledwie 12 lat. 

Kiedy miałem 12 lat, zrozumiałem, że jestem inny. Mam bardziej wyostrzone zmysły na wydarzenia, których nie mogę kontrolować. Bywało, że w siebie wątpiłem. Mówiłem o rzeczach, które były mało prawdopodobne. Ale one potem zachodziły. Dzięki temu uwierzyłem, że mam rację - powiedział w rozmowie z "Daily Star". 

Salome zapewnia, że jego wizje są prawdziwe. A wy wierzycie w takie rzeczy? Dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także: