Życie bywa pełne niespodzianek. Czasami znajdujemy się w trudnych sytuacjach i musimy podjąć kluczowe decyzje, które są w stanie zaważyć o naszym życiu. Bywają też lżejsze chwile, ale i one wielokrotnie wymagają od nas wyborów. Na szczęście istnieje rytuał lustrzany na trudne decyzje, który pomaga nam podjąć właściwe kroki - niezależnie od okoliczności, w jakich się znajdujemy. 

Rytuał lustrzany na trudne decyzje. Ten magiczny sposób pomoże ci wybrać dobrze

Lustro to nie tylko przedmiot, w którym możemy się przejrzeć. Każde zwierciadło ma wyjątkowe moce, które są w stanie sprawić, że nasze życie będzie o wiele lepsze i łatwiejsze. 

Zobacz także:

Istnieją różne rytuały lustrzane - np. rytuał dodający pewności siebie lub oczyszczający ze złej energii. Okazuje się, że tego typu magiczne sposoby są też w stanie pomóc nam podjąć odpowiednie decyzje. 

Rytuał lustrzany na trudne decyzje krok po kroku

Istnieje rytuał lustrzany, który pomaga w podejmowaniu trudnych decyzji. Do jego wykonania będzie wam potrzebne wyłącznie prywatne lusterko - takie, z którego nikt inny nie korzysta. 

Zwierciadło najpierw trzeba przygotować do rytuału. Należy poświęcić je czterem żywiołom. W tym celu zapalamy kadzidło i odkadzamy szkło wraz z ramą. Następnie oblewamy je kroplami wody i posypujemy po wierzchu solą. Na końcu należy przejechać ogniem po tafli lustra. 

Gdy już wszystko będzie gotowe, możemy wykonać rytuał. Postawcie lustro na stole i usiądźcie obok. Musicie znajdować się w spokojnym miejscu, gdzie nikt nie będzie wam przeszkadzał. Potem dokładnie przypatrzcie się swojemu odbiciu w zwierciadle. Cały czas patrząc sobie głęboko w oczy, pomyślcie o osobie, która życzy wam dobrze. Następnie wypowiedzcie na głos pytanie, które będzie dotyczyło dylematu, jaki rozważacie. Wówczas powinniście usłyszeć wewnętrzny głos, który pomoże wam podjąć właściwą decyzję.

Zobacz także:

Wypróbujecie ten sposób we własnym domu? 

Zobacz także: