Proste upięcia włosów: niski kok na bazie warkocza

To fryzura dla włosów średniej długości (lub dłuższych). Najlepiej sprawdzi się na lekko podkręconych pasmach, więc zanim przystąpisz do upinania, zafunduj włosom delikatne fale (najprościej zrobić to za pomocą prostownicy). Następnie zepnij włosy w niski kucyk. Zapleć z nich luźny warkocz i zwiąż gumką. Delikatnie poluzuj pasma, a na końcu zwiń je w nieduży koczek. Przymocuj wsuwkami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emelie Johansson (@hairtalkbyemelie) Mar 16, 2020 o 11:21 PDT

Proste upięcia dla krótkich włosów: zaplatany kok

Klasyczne niskie upięcie na eleganckie okazje. To mit, że można je wykonać wyłącznie z długich włosów - równie dobrze możesz upiąć w ten sposób krótsze pasma. Jak to zrobić? Oto instrukcja:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meaghan Porter (@meaghandoeshair) Mar 27, 2020 o 12:07 PDT

Proste upięcia włosów: włosy zaczesane do tyłu

To banalnie proste - ale niezwykle efektowne upięcie dla dłuższych włosów (choć dobrze sprawdzi się również przy średniej długości). Zgarniamy do tyłu pasma włosów z lewej i prawej strony, a następnie upinamy je na środku. Możesz też pokusić się o bardziej efektowny wariant z podwójnym przełożeniem:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Caroline Coiffeuse (@carolabelleetlatete) Kwi 6, 2020 o 12:59 PDT

Proste upięcia włosów: zawijany kucyk

Ta fryzura przypomina warkocz, choć nim nie jest. Jest natomiast banalnie prosta do zrobienia. Najpierw upinamy włosy w niski kucyk, a następnie owijamy całość pojedynczym pasmem włosów. Jak to zrobić? Obejrzyjcie instrukcję:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wyświetl ten post na Instagramie.0 Mar 31, 2020 o 3:30 PDT

Proste upięcia dla krótkich włosów: fryzura z opaską

W ubiegłym sezonie nosiłyśmy je wszystkie - i nie zanosi się, żebyśmy miały je porzucić również tej wiosny. Zwłaszcza, że opaski to bardzo prosty sposób na efektowną fryzurę z krótkich włosów. To uczesanie pokochają zwłaszcza te z nas, które nie mają zbyt dużo czasu:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wyświetl ten post na Instagramie.4 Mar 29, 2020 o 9:14 PDT