Jak zmienia się leczenie zębów?

Klinika ipokrzyku.pl rewolucjonizuje dotychczasowy obraz stomatologii. Najlepsi eksperci oraz zaplecze technologiczne mają na celu łączenie jak największej precyzji w działaniu oraz nowoczesnych funkcjonalności w trosce o pacjenta i jego poczucie estetyki, która jest priorytetem w każdym zabiegu. Fenomen krakowskiej kliniki wynika z przearanżowania myślenia i podejścia do pacjenta. Pierwszym i najważniejszym krokiem jest zaplanowanie leczenia stomatologicznego, co w większości gabinetów jest pomijane. Ile razy zdarzyło Wam się usiąść na dentystyczny fotel, nie wiedząc dokładnie, jak będziecie wyglądać wychodząc od lekarza? W ipokrzyku.pl rozmowy o leczeniu zębów rozpoczynają tomografia komputerowa i badanie mikroskopowe każdego zęba! Specjaliści w klinice wykorzystują także jedyne w Polsce bezprzewodowe aparaty, które służą do zdjęć punktowych. Odbywają się one bez ruszania się pacjenta z fotela! 

Pionierskie podejście w ipokrzyku.pl - na czym polega? 

Klinika stawia przede wszystkim na szybki i bardzo konsekwentny rozwój. Przypomnijmy sobie zatrzymane w czasie gabinety dentystyczne, do których mieliśmy okazję zaglądać - często nie były to najprzyjemniejsze i najbardziej komfortowe warunki dla pacjenta. Stomatologia także powinna się rozwijać, a w tym najlepsza jest krakowska klinika. Lekarze często traktują pacjenta, jak kolejnego klienta do odhaczenia. W rutynie zapominają, że zęby to dla wielu z nas niesamowicie istotny temat. Chcemy być potraktowani indywidualnie i zostać zaopiekowani podczas procesu leczenia. Odpowiedzi na te bolączki opracowała założycielka krakowskiej kliniki. Stworzyła miejsce, gdzie pacjent maksymalnie komfortowo, dzięki skanerowi 3D, poznaje efekty leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem. W ipokrzyku.pl eksperci potrafią niemal przewidywać przyszłość i wizualizować wygląd pacjenta po zabiegu. To odpowiedź na strach przed skomplikowanym leczeniem i ich efektem, który wstrzymuje wiele z nas przed wizytą u stomatologa. Zadbanie o klienta w ipokrzyku.pl jest priorytetem, a sposoby na to są w 100% pionierskie. W klinice troska o pacjenta jest tak ważna, że możemy nawet skorzystać z słuchawek, które połączą się z naszym telefonem, gdy tylko nie będziemy chcieli słuchać “melodii” maszyn w gabinecie stomatologicznym!

Nowe oblicze życia bez protez - poznaj metodę All-on-4®

Jednym z największych wyzwań współczesnej stomatologii było opracowanie rozwiązania na szybkie i bezbolesne rozwiązanie problemu braków zębowych. Osoby dotknięte lukami w uzębieniu borykają się z problemami z jedzeniem, mówieniem, a nawet bólami głowy i żołądka. Z problemem tym wiążą się też uczucie krępacji i brak pewności siebie, która jest niesamowicie ważna w życiu. Brak jednego zęba może wywołać falę niepożądanych skutków: rozchwianie kolejnych zębów, czy zanikanie kości. Idealnym rozwiązaniem dla osób chcących “załatwić” problem braków zębowych na jednej wizycie jest metoda rekonstrukcji All-on-4®, opatentowana przez pionierskie Krakowskie Centrum Stomatologii i Leczenia Bruksizmu ipokrzyku.pl. Na stronie zyciebezprotez.pl możemy wyczytać wszelkie informacje na temat bezzębia oraz metodzie na rozwiązanie problemu. Metoda polega na całkowitej odbudonwie uzębienia dzięki wykorzystaniu pełnołukowego mostu, który osadza się na 4 implantach. Jest to niemal natychmiastowa rekonstrukcja zębów, nawet w ekstremalnie trudnych warunkach kostnych. Dzięki wykorzystaniu niezawodnych implantów marki Nobel Biocare, które obowiązuje dożywotnia gwarancja na całym świecie, możemy być pewni, że efekty nas usatysfakcjonują. Co najważniejsze, nowym uśmiechem możemy cieszyć się po pierwszym zabiegu!

Zobacz także:

Troszczysz się o swój uśmiech? Czujesz, że problemy z uzębieniem wpływają na Twoje życie? Zaplanuj wizytę w ipokrzyku.pl i sprawdź, co dobrego możesz zrobić dla Ciebie i Twoich zębów.