W Zakopanem znajduje się jedyny w Polsce wolnostojący i najwyżej położony sklep TK Maxx w Polsce. Idealne miejsce, aby wziąć udział w niezwykłej misji odnalezienia skarbów. Nikt z nas nie potrafił się oprzeć temu wyzwaniu!

I właśnie tam, w TK Maxx na Krupówkach czekała na nas góralska kapela, która powitała nas tradycyjną muzyką, a następnie zaprosiła do udziału w wyzwaniu - w ramach założonej z góry kwoty w wysokości 500 zł musieliśmy znaleźć unikatowe perełki z działów mody damskiej, męskiej oraz dla domu. 

Pełni entuzjazmu ruszyliśmy na poszukiwanie skarbów w sześciu działach TK Maxx – moda damska, moda męska, akcesoria, obuwie, dział dla domu i dział dla dzieci. Tysiące markowych perełek świetnej jakości w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce oraz na świecie i tylko 45 minut – oczywiście pełni entuzjazmu wyruszyliśmy na łowy.

Po poranku obfitującym we wrażenia udaliśmy się do kolejnej lokalizacji – góralskiej chaty TK Maxx, w której czekały na nas dalsze atrakcje. Miejsce zupełnie nas oczarowało. W ogrodzie znajdował się zachwycająco zaaranżowany zakątek, w którym można było odpocząć i zjeść lunch podziwiając maxxymalnie wyjątkowy widok na Giewont. A to był tylko przedsmak, tego co czekało na nas we wnętrzu.

Zobacz także:

Nasza przygoda miała miejsce w dniu rozpoczęcia astronomicznego lata – 21 czerwca. Był to doskonały pretekst do tego, aby zagłębić się w magiczne, słowiańskie obyczaje. Zaczęło się od ziół – mieliśmy niepowtarzalną okazję uczestniczyć w warsztatach, podczas których poznaliśmy ich historię oraz właściwości. Wtedy też zauważyliśmy, że podobnie jak w przypadku roślin, tak również przy zakupach TK Maxx, ważna jest uważność. W obu przypadkach na nowe skarby można polować niemal codziennie. W TK Maxx są regularne dostawy, podczas gdy w przyrodzie mamy cykl roślin kwitnących po sobie, a to oznacza, że codziennie możemy dostrzec coś innego i co najważniejsze unikatowego.

W drugiej części warsztatów zajęliśmy się przygotowaniem słowiańskich amuletów – motanek czyli laleczek tworzonych w konkretnej intencji. Każda z nich jest niepowtarzalna, tak jak wyjątkowe są perełki, jakie znajdziemy pod jednym dachem TK Maxx! 

Moc wrażeń i szalonych możliwości było dla nas prawdziwą gwarancją rozpoczęcie lata na Maxxa! Dodatkowo udało nam się znaleźć kilka prawdziwych letnich perełek – poniżej kilka wybranych przez nas modowych inspiracji, których możecie poszukiwać pod jednym dachem TK Maxx.