Ola Żebrowska, żona Michała Żebrowskiego, znana jest ze swojego luźnego podejścia do życia i macierzyństwa, czym przyciągnęła na swój profil na Instagramie ponad 230 tys. obserwatorów. 33-latka wraz z mężem wychowuje trójkę pociech: 10-letniego Franciszka, 7-letniego Henryka i rocznego Felicjana. W mediach społecznościowych Ola normalizuje karmienie piersią, również w miejscach publicznych. Dodaje także otuchy innym kobietom, pokazując jak zmienia się ciało po ciąży. Już niedługo po raz kolejny będziemy mieli okazję obserwować ulubienicę internautów z coraz to większym brzuszkiem. Jak się okazuje, Ola Żebrowska jest znowu w ciąży!

Ola Żebrowska znowu w ciąży!

33-latka zamieściła na swoim profilu na Instagramie wpis, który w dzisiejszych czasach może być mylący. W dobie powszechnie dostępnych testów antygenowych na COVID-19, łatwo pomylić zdjęcie szybkiego testu na koronawirusa z... testem ciążowym. Ola podzieliła się z fanami dobrą wiadomością wstawiając fotografię testu z widocznymi dwoma kreskami i zabawnym podpisem:

Dwie kreski pomimo szczepienia #ToNieCovid #ToMichał

Pod postem natychmiast posypała się fala komentarzy z gratulacjami. Ciepłe słowa do przyszłej mamy napisała m.in. Paulina Krupińska, Anna Kalczyńska czy Agata Rubik.

"Słabe te szczepionki, a to, że nie zachowujecie dystansu jest totalnie nieodpowiedzialne!" - żartobliwie skomentowała żona Piotra Rubika.