Ola Żebrowska, żona Michała Żebrowskiego, znana jest z tego, że chętnie łamie tabu i pokazuje życie bez filtrów, pozowania i upiększania. Żona aktora jest mamą trójki dzieci, 11-letniego Franciszka, 8-letniego Henryka i rocznego Felicjana, i na swoim profilu na Instagramie przypomina, że normalnym jest nie mieć czasu na makijaż czy idealną fryzurę, a naczynia w kuchni nie zawsze muszą być od razu umyte. Gwiazda stawia na naturalność - zamiast zdjęć idealnie wyćwiczonego brzucha 2 miesiące po porodzie, Ola woli pokazywać bliznę po cesarskim cięciu, rozstępy czy mokry od laktacji podkoszulek. Nic więc dziwnego, że 33-latka cieszy się ogromną popularnością w Internecie, a jej konto na Instagramie obserwuje ponad 220 tys. osób.

Ola Żebrowska pokazała brzuch

W najnowszym poście Ola Żebrowska w dwóch zdjęciach pokazała, jak wygląda brzuch po trzech ciążach. Na pierwszej fotografii skóra na brzuchu wygląda gładko, niemal idealnie, na drugim jest pomarszczona od cellulitu.  

Wiecie dlaczego nasza skóra traci elastyczność, marszczy się, pojawiają się na niej rozstępy i cellulit?

Dlatego, że jest skórą.

Wpis 33-latki spotkał się z pozytywnym przyjęciem, także ze strony innych gwiazd świata show-biznesu. Zosia Zborowska, świeżo upieczona tegoroczna mama, napisała: "Dziękuje Ci za ten post. Kocham siebie za to ze urodziłam córeczkę ale czasem ciężko mi się przyzwyczaić do nowego brzuszka z rozstępami itd. uwielbiam ten profil i jest mi przykro ze tak rzadko się spotykamy Olaaaaaaaa!!!"

Ola Żebrowska łamie tabu i walczy z wizerunkiem "idealnej InstaMamy"

Fani również są zachwyceni postawą Oli, która normalizuje macierzyństwo i pokazuje, że nie zawsze jest łatwo i przyjemnie. 

Takie oczywiste, a dla wielu osób to wiedza tajemna i celowo robią młodym ludziom kisiel z mózgu totalnie zakłamując rzeczywistość i wpędzając w kompleksy. Brawo za ważny i potrzebny post 

Też pokazuje rozstępy i cellulit i dobrze mi z tym! Normalizujmy nasze ciała, nie wymagajmy od siebie perfekcjonizmu, który istnieje tylko na Instagramie. bez filtra - tak jak lubię!

Świetna jest Twoja szczerość i prostota w odniesieniu do ciała!

Dziękuję, że tak to pokazujesz. Rzeczy oczywiste w tej czasoprzestrzeni nieakceptowane... - piszą zachwycone fanki