Ola Żebrowska – najzabawniejsza gwiazda w polskim show-biznesie

Ola Żebrowska jest znana z tego, że potrafi śmiać się z samej siebie. 34-latka wielokrotnie udowadniała, że jest królową naturalności i dobrego humoru. Gwiazda, która jest mamą trójki dzieci, nigdy nie lukrowała również macierzyństwa i swojego życia małżeńskiego. Fanki wielokrotnie dziękowały jej za tak szczere i otwarte podejście do tematów tabu. Ostatnio pisałyśmy o tym, jak gwiazda spędzała z mężem 12. rocznicę ślubu. Żona Michała Żebrowskiego zamiast pamiątkowej fotografii opublikowała.. zdjęcie bobu! Tym razem Żebrowska postanowiła pójść krok dalej. 34-latka wstawiła na Instagrama dwa zdjęcia swoich pośladków w bikini. To jednak opis, jaki dodała Żebrowska, najbardziej rozbawił wszystkie mamy. Gwiazda podpisała zdjęcia: „Kiedy dzieci się bawią vs kiedy krzyczysz, żeby przestały się bić”. Żebrowska nie boi się pokazywać mankamentów swojej figury i tym razem również nie ukrywała cellulitu i "zmarszczek stresu". 

Fanki gwiazdy były zachwycone zabawnymi, ale jednak prawdziwymi fotografiami. Wiele mam przyznało, że doświadczają wielu podobnych i tak samo stresujących sytuacji.  

Bardzo prawdziwe.

Nie tylko czoło się marszczy.

Skąd Ty te teksty bierzesz?! No uwielbiam.

Hahah mam jeszcze lepiej  i lubię takie foty, mam cellulit i rozstępy i się ich nie wstydzę – pisały rozbawione obserwatorki.    

Modne bikini na lato

Wiele osób zwróciło uwagę nie tylko na zabawny opis Oli Żebrowskiej, ale również na jej modny strój kąpielowy. Gwiazda wybrała zielone bikini z tkaniny frotte. Intensywny kolor to jeden z najmocniejszych trendów w tym sezonie W kolekcjach na wiosnę-lato 2021 projektanci proponowali nam nie tylko neonowe kostiumy, ale także sukienki, komplety a nawet buty.  Podobne modele bikini do tych, które Żebrowska ma na sobie, będą w tym sezonie królować na plaży nie tylko w Polsce. Takie kostiumy z tkaniny frotte są niezwykle wygodne i rozciągliwe, a neonowy kolor dodatkowo pięknie podkreśla opaleniznę. Bikini w stylu Oli Żebrowskiej są teraz bardzo popularne i znajdziecie je w większości sklepów.

Wybrałyśmy dla was bikini, które wpisują się w styl Oli Żebrowskiej i są w przystępnej cenie:

 

ZOBACZ TEŻ:

 

Zobacz także: