Rossmann promocja 2+2 gratis na marzec 2018: czego dotyczy?

Najnowsza promocja Rossmann 2+2 gratis tym razem dotyczy pielęgnacji włosów i pod hasłem "Poczuj wiosnę we włosach", Rossmann zachęca swoich klientów do skorzystania z promocji. W ramach promocji Rossmann 2+2 gratis będziemy mogli kupić produkty do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Promocja Rossmann 2+2 gratis polega na tym, że kupując 4 różne produkty do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów, 2 z nich - najtańsze otrzymasz gratis. Produkty objęte promocją są oznaczone etykietą 2+2, i muszą mieć różne kody kreskowe bądź numery katalogowe w sklepie online.

Rossmann promocja 2+2 gratis na marzec 2018: co możemy kupić?

Promocja Rossmann 2+2 gratis, to idealna okazja, żeby zrobić sobie zapas produktów, które często stosujemy do włosów: szampony, odżywki, farby do włosów, maseczki, olejki. W promocji Rossmann 2+2 gratis będziemy mogli kupić również szczotki do modelowania włosów, opaski do włosów, spinki, gumki, przedłużki, wałki, klamry. Wybór produktów jest naprawdę duży, wystarczy tylko zastanowić się, co nam jest najbardziej potrzebne, żeby zmieścić się w promocji Rossmann 2+2 gratis.

Rossmann promocja 2+2 gratis na marzec 2018: do kiedy trwa promocja?

Promocja Rossmann 2+2 gratis rozpoczęła się 10 marca i potrwa do 19 marca 2018. Z promocji Rossmann 2+2 gratis można skorzystać tylko raz, składając zamówienie w sklepie online lub okazując kartę Klubu Rossmann podczas zakupów w sklepie.

Macie zamiar skorzystać z promocji Rossmann 2+2 gratis?