French Glossing Bronze - co to jest?

Po wakacjach masz ochotę na metamorfozę lub podkręcenie wyglądu włosów? To normalne, gdy zbliża się nowy sezon, a wraz z nim nowe trendy beauty. W zbliżającym się wiosennym sezonie styliści wróżą wielki powrót ciepłych, złotych odcieni, a zwłaszcza brązu określanego jako francuski. Jaki to kolor? Pełnowymiarowy, naturalny i jakby rozświetlony powakacyjnym słońcem. Jedno pozostaje ponadczasowe – zdrowe, miękkie, lśniące włosy. O to po lecie nie jest łatwo. Morska sól, pełne słońce, nakrycia głowy z pewnością dały popalić twoim kosmykom. Jak więc nie tylko wyglądać modnie, ale też zadbać o zdrowe włosy? Z pomocą przychodzi technika koloryzacji o nazwie French Glossing Bronze

French Glossing Bronze to 2-etapowa, profesjonalna technika proponowana przez L’Oréal Professionnel Paris, która pozwala uzyskać efekt błyszczących, miękkich pasm w niesamowitych odcieniach. Magia tej techniki tkwi w nowoczesnej formule stosowanej farby Dia Light Boosters, na którą składa się na aż 6 odcieni pigmentów. Pigmenty umożliwiają neutralizację niechcianych tonów, ochłodzenie efektów koloryzacji lub podkręcanie intensywności koloru. Wystarczy odrobina, by uzyskać całkiem nowy odcień i stworzyć wielowymiarową koloryzację, w której główną rolę gra światło.

French Glossing Bronze - komu pasuje ciepły brąz?

French Glossing Bronze to świetny wybór dla przede wszystkim szatynek, "które w tym sezonie będą decydować się na naturalne barwy mokki, przełamane nutą ciepła – bursztynu, miedzi i złota. Żeby zagwarantować sobie taki look, najlepiej udać się do profesjonalistów. Oni zajmą się personalizacją koloru tak, aby dobrać dopasowany do potrzeb oraz cech klienta odcień oraz jego intensywność." - radzi edukator L’Oréal Professionnel Paris, Michał Jach.

Specjaliści nie tylko doradzą nam w kwestii najbardziej pasującego do nas koloru, ale też wykonają koloryzację najbardziej profesjonalnymi produktami. W salonach L’Oréal Professionnel Paris, w przypadku French Glossing Bronze, zostanie zastosowana nowość – Dia Light Boosters. Dzięki temu produktowi kolor nabierze jeszcze większej wyjątkowości z ekstremalną dozą połysku i trójwymiarowości, która jest nieodłącznym elementu trendu French Glossing Bronze – dodaje edukator L’Oréal Professionnel Paris.