Reebok Run Crew

Społeczność biegowa znana z cyklicznych treningów w Warszawie i innych polskich miastach. I choć z powodu epidemii wydarzenia zostały odwołane, to nie powód, żeby zawiesić aktywność fizyczną. Na profilu Reebok Run Crew na Facebooku można znaleźć treningi live prowadzone przez znanych trenerów. Do wyboru mamy crossfit, boks, zajęcia z body shaping – ale również ćwiczenia z obszaru stretchingu i mindfulness, m.in. i jogę z Eli czy Magdą Janik. Znajdziemy też cykl edukacyjny, z którego dowiemy się jak efektywniej i lepiej biegać oraz wzmacniać mięśnie.

Małgorzata Mostowska

Ciężko doliczyć się, ile treningów udało się nakręcić tej jogince – ale trzeba przyznać, że ich liczba jest imponująca. Jednak największym atutem tego kanału na Youtube jest ogromna różnorodność. Coś dla siebie znajdą tu zarówno początkujący jogini, jak i osoby praktykujące jogę od lat. Większość treningów to krótkie, kilkunastominutowe sety, wzmacniające konkretne partie mięśni lub poświęcone różnym odmianom jogi. Jest power joga, joga kręgosłupa, a także ćwiczenia wyciszające i medytacja. Są też treningi dla kobiet w ciąży – oraz dłuższe zestawy wprowadzające dla początkujących.

Nike Training Club

Tę aplikację treningową polubi każdy, kto lubi monitorować postępy i mieć swoją aktywność fizyczną pod kontrolą. Aplikacja umożliwia stworzenie własnych, personalizowanych planów treningowych i zdobywanie odznak za kolejne osiągnięcia. Treningi są podzielone według określonych grup mięśni, rodzaju ćwiczeń i potrzebnego sprzętu, jak również pod kątem różnych potrzeb. Dzięki temu można je precyzyjnie dopasować do indywidualnych oczekiwań.

Marta Gorąca

Na swoim instagramowym  profilu regularnie zamieszcza gotowe zestawy ćwiczeń do powtórzenia w domu. Każdy z nich jest dedykowany innym partiom mięśni. Jej krótkie programy łączą elementy fitness z ćwiczeniami wykonywanymi na zdrowy kręgosłup. Trenerka przywiązuje zresztą bardzo dużą wagę do prawidłowej postawy w trakcie ćwiczenia i uczy, jak nie obciążać nadmiernie kręgosłupa. Z Martą można trenować również na profilu Kobieta.pl - na Instastories dwa razy w tygodniu pojawiają się nowe odcinki treningowe. Najbliższy będzie dostępny pod koniec tygodnia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Gorąca Trener (@marta_goraca) Kwi 11, 2020 o 7:04 PDT

Joga by Eli

Jeśli wolisz jeden dłuższy program zamiast kilku krótkich – ten kanał na Youtube jest w sam raz dla Ciebie. Z Eli możemy ćwiczyć średnio przez ponad pół godziny, a czasami nawet dłużej (najdłuższy trening ma 50 minut). Trenerka odmienia jogę przez wszystkie przypadki: znajdziemy tu praktykę idealną na poranne przebudzenie, yin yogę czy jogę detoksykującą. Póki co dostępnych jest kilka treningów, ale liczymy na to, że ten kanał wkrótce się rozkręci.