Strefa dla gabinetów

powered by

 

Jak efektywnie zarządzać gabinetem? Co przyciąga nowych klientów i co sprawia, że chętniej wracają? Jak wykorzystać potencjał mediów społecznościowych do skutecznej komunikacji usług? Które narzędzia marketingowe są najskuteczniejsze? W tej sekcji znajdziecie eksperckie artykuły, relacje z ważnych wydarzeń oraz praktyczne porady i wskazówki na temat prowadzenia biznesu w branży usług beauty. Sprawdź, co zrobić, żeby twój biznes rósł szybciej!

Porady dla gabinetów

Czytaj więcej

 

Dlaczego warto dołączyć do serwisu BeautyStars.com.pl?

 

Do naszej bazy zapraszamy gabinety medycyny estetycznej i salony kosmetyczne, stomatologiczne, fryzjerskie i hotele SPA.
BeautyStars dostarcza użytkowniczkom informacji o zabiegach i wskazuje, w których gabinetach i salonach można je wykonać. Naszą misją jest przekierowanie osób poszukujących zabiegów do Twojego gabinetu.

 

Wizytówka premium gabinetu w BeautyStars.com.pl

Daje widoczność wśród wielkiej rzeszy klientek poszukujących informacji o konkretnych zabiegach i usługach. Przekierujemy je do Twojego gabinetu.

Gala Beauty Stars

Plebiscyt dla miejsc beauty polecanych przez redakcje Gala i gala.pl. Na swoje ulubione gabinety głosują klienci i czytelnicy. Gabinety półfinalistów testuje „tajemniczy klient”. Laureaci otrzymują reklamę w magazynie Gala, tytuł Najlepszego Miejsca Beauty w swojej kategorii i statuetkę.

Eksperci - baza wiedzy dla klientek

BeautyStars.com.pl to serwis informujący kompleksowo o trendach, zabiegach i gabinetach z najważniejszych obszarów urody: medycyna estetyczna, kosmetologia, stomatologii, fryzjerstwo i hotele SPA. Dzięki współpracującym z nami lekarzom, kosmetologom, stylistom fryzur, czyli profesjonalistom obecnym w gabinetach, testujemy zabiegi, pomagamy je wybrać, kierujemy do najlepszych miejsc.

Chcę dołączyć do BeautyStars.com.pl

 

Działania pro sprzedażowe dla Twojego gabinetu

Naszą misją jest przekierowanie osób poszukujących zabiegów do Twojego gabinetu.
Dbamy o dostarczenie naszym użytkowniczkom informacji o zabiegach i pokazujemy, że mogą je wykonać w Twoim gabinecie.

 

Chcę dołączyć do BeautyStars.com.pl

 

Wizytówka premium - krok po kroku

 

Krok - Wypełnij Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz stać się widoczny dla nowych klientów poprzez wizytówkę premium, skontaktuj się z Katarzyną Ryciak. Przedstawimy ci nasza atrakcyjną ofertę i sfinalizujemy formalności

Krok - Prześlij materiały

Publikacja wizytówki premium wymaga przesłania: dokładnych danych teleadresowych, opisu gabinetu, zdjęć (max 10 sztuk), logo.

Bądź widoczny dla nowych klientów

Wizytówkę zamieścimy w ciągu 2 dni roboczych

 

Chcę dołączyć do BeautyStars.com.pl