Modne kolory włosów jesień 2019: truskawkowy blond

Ten odcień rudego jest jednym z najmodniejszych kolorów włosów na jesień 2019. Oczywiście najłatwiej będzie go uzyskać na włosach blond. Jest więc świetną opcją dla nieco znudzonych swoim wizerunkiem blondynek. Warto podkreślić, że truskawkowy blond możesz mieć na głowie nawet bez wizyty w salonie fryzjerskim. Na rynku znajdziesz sporo koloryzujących szamponów, które sprawią, że staniesz się (prawie) ruda na jeden albo kilka wieczorów. Oczywiście długotrwały i spektakularny rezultat uzyskasz tylko z pomocą doświadczonego specjalisty.

Modne kolory włosów jesień 2019: rude ombre

Rude ombre to idealna opcja dla umiarkowanie odważnych. Nie mamy oczywiście na myśli rażąco czerwonych końcówek, ale przygaszone odcienie rudości, które będą idealnie współgrać z kolorem całej fryzury. Rude ombre najpiękniej wygląda na brązowych włosach. Przykłady znajdziesz w galerii →

Modne kolory włosów jesień 2019: rudy brąz

Rudy brąz jest obok rudego ombre najmniej odważną opcją. Idealnie sprawdzi się w jeśli chciałabyś ożywić swoje brązowe włosy, ale nie lubisz dużego ryzyka. Polecamy wybranie farby zmywalnej, której kolor będzie wypłukiwał się stopniowo i równomiernie z każdym kolejnym myciem (zapytaj o nią swojego fryzjera). Dzięki temu unikniesz dekoloryzacji czy zniszczenia włosów. Najbardziej sławną posiadaczką tego odcienia rudego jest piosenkarka Lana Del Rey.

Modne kolory włosów jesień 2019: rudy blond

Ten kolor włosów może być przez niektórych określany także jako truskawkowy blond. My jednak wolimy rozdzielić te 2 odcienie rudego. Rudy blond jest zdecydowanie ciemniejszy i bardziej głęboki. To właściwie taki jasny, delikatny, czasem pastelowy rudy. Pięknie podkreśli każdy kolor oczu i doda twarzy świeżości. Najlepiej sprawdzi się w przypadku raczej jasnych karnacji.

Modne kolory włosów jesień 2019: złoto-miedziane włosy

Z tego koloru włosów słynie między innymi Emma Stone. Złoto-miedziane włosy są bardzo twarzowe, więc będą idealnie współgrać zarówno z jasnymi, jak i oliwkowymi karnacjami. Ważne jednak, aby w skórze dominował ciepły pigment. Aby złote refleksy były widoczne, trzeba odpowiednio dbać i nawilżać włosy. Zniszczone pasma pozbawią miedziane włosy całego uroku.

Modne kolory włosów jesień 2019: neutralnie miedziane włosy

Neutralnie miedziane włosy to odpowiedź na potrzeby kobiet, w których skórze dominuje chłodny pigment. Ten kolor jest więc odpowiedni dla pań preferujących srebro nad złotem i szarości nad brązami. Mimo swojej neutralności, wciąż pozostaje jednak odcieniem rudym. Z miedzianych włosów w tym odcieniu jest znana aktorka Isla Fisher.

Modne kolory włosów jesień 2019: głęboki rubin

Tym odcieniem rudego zachwyciła wszystkich Zendaya na gali Emmy 2019. Ta piękna aktorka i piosenkarka jest znana ze swojego oryginalnego stylu, który kocha eksponować na wszelkiego rodzaju imprezach. Jak przystało na popularną na Instagramie przedstawicielkę młodego pokolenia – Zendaya świetnie orientuje się w trendach, a często po prostu sama je kreuje. Możemy być więc pewne, że głęboki rubin to bardzo modny kolor włosów na jesień 2019. Nam podoba się jego uniwersalność, bo pięknie dopełni zarówno jasne, jak i ciemne karnacje. Zobacz, jak wygląda w galerii →

Zobacz też: Modny kolor włosów 2019: lowlights, babylights, sombre – te refleksy na włosach dodadzą ci blasku jesienią