Imię może wiele powiedzieć o ludzkiej osobowości. To w nim ukryte są pewne naturalne predyspozycje oraz podejście do życia. Specjaliści od magii słów wskazali, że mężczyźni o tych imionach zamykają się na miłość. Nie potrafią otworzyć swojego serca na to gorące uczucie. Są zdystansowani i nie wiedzą, jak wykonać pierwszy krok w stronę osoby, która wpadła im w oko.

Zobacz także: 

Mężczyźni o tych imionach zamykają się na miłość

Nie wszyscy nadają się do tego, aby założyć rodzinę, wieść życie u boku małżonka oraz wspólnie wychowywać dzieci. Mężczyźni o tych imionach zamykają się na miłość. W ich życiowych planach nie ma miejsca na takie decyzje. To dla nich zbyt duża odpowiedzialność, która wiąże się z wyrzeczeniem i poświęceniem. Ci faceci za nic w świecie nie zrezygnują z obejrzenia meczu, wieczornego wyjścia z kumplami i wyjazdu na samochodową giełdę. Wybierają samotność, którą utożsamiają ze świętym spokojem.

Sebastian

W życiu Sebastiana nie ma miejsca na miłość. To romantyczne uczucie kojarzy mu się tylko i wyłącznie z ograniczeniem jego wolności. Nawet jeśli ktoś skradł jego serce, zrobi wszystko, aby zdusić w sobie te emocje i nie dopuścić do tego, aby przelotna relacja mogła przeistoczyć się w poważny związek. 

Zobacz także: 

Paweł

Paweł to indywidualista, który zawsze robi to, na co ma ochotę. Angażuje się w wiele akcji społecznych, uprawia sporty i ma szerokie grono znajomych. Nie czuje się samotny i nie potrzebuje troski i bliskości drugiej osoby. Potrafi sam zorganizować sobie wolny czas i zadbać o to, aby niczego mu nie zabrakło. To wolny strzelec, który ma poukładane życie i chce spędzić je w pojedynkę. Nie zamierza zmieniać czegoś, co według niego bardzo dobrze się sprawdza. 

Zobacz także:

Krystian

Krystian jest skryty w sobie i bardzo wrażliwy. Boi się, że jeśli otworzy się na miłość, zostanie skrzywdzony. Woli więc przyjąć maskę twardego i niedostępnego mężczyzny, który nie potrzebuje mieć przy swoim boku nikogo bliskiego. 

Filip

To typ faceta bardzo towarzyskiego. Jest zabawny, kontaktowy i uprzejmy. Kobiety go uwielbiają, jednak on nie dostrzega swoich zalet. Jest przekonany, że nie ma szczęścia w miłości i nawet nie próbuje tego zmienić. Ma wiele przyjaciółek, ale żadnej z nich nie traktuje w kategorii potencjalnej kandydatki na żonę. Przyzwyczaił się do tego, że jest sam i nie narzeka na ten stan rzeczy. To pozytywny facet, który odnajdzie się w każdej sytuacji. 

Zobacz także: