Eksperci specjalizujący się w magii słowa są zdania, że wibracje imienia silnie rezonują z naszą osobowością, a nawet mogą mieć wpływ na podejmowane decyzje. Specjalnie dla naszych czytelniczek wskazali imiona 5 mężczyzn, którzy są roszczeniowi. Jak wnika z ich analiz, nierzadko są oni przekonani, że wszystko im się należy. Dowiedz się, o kogo chodzi.

Czytaj także:

Oto imiona 5 mężczyzn, którzy są roszczeniowi

Arkadiusz

Arkadiusz jest przekonany o swojej nieomylności i uważa, że jego słowa są święte. Dlatego szybko się denerwuje, gdy ktoś nie chce lub nie może spełnić jego żądań. Uważa, że tylko on ciężko pracuje i z tego tytułu pewne rzeczy mu się po prostu należą. Kocha swoich bliskich, ale nie zawsze potrafi im to okazać.

Franciszek

Franciszek ma się za lepszego niż inni. Uważa, że jeśli za coś płaci, to może wymagać. W ogóle nie bierze pod uwagę faktu, że nie wszystko można załatwić od ręki. Gdy ktoś podważy jego zdanie, robi się czepialski i niemiły. Udany związek stworzy z kobietą o silnym charakterze, która będzie umiała mu się postawić.

Henryk

Henryk nie znosi sprzeciwu i zawsze musi postawić na swoim. Oczekuje, że bliscy będą spełniać jego zachcianki. Ma wielkie oczekiwania, których najczęściej nie da się spełnić. Zazwyczaj nie ma złych intencji, tylko zbyt nierealistyczne oczekiwania. Jest dobrym i lojalnym pracownikiem, ale nie umie pracować zespołowo.

Radosław

Radosław ma dwie twarze. Dla bliskich jest kochający, oddany i spolegliwy. Jednak w pracy pokazuje swoje mroczne oblicze. Jest roszczeniowy i czepia się o wszystko. Niektórzy wprost nie potrafią uwierzyć, że jego zachowanie potrafi ulec takiej przemianie, w zależności od okoliczności. Ma wielu wrogów.

Wojciech

Wojciech nie uznaje półśrodków i zawsze dąży do perfekcji. Wobec innych jest niezwykle wymagający. Niestety nie zawsze komunikuje swoje potrzeby i oczekiwania, co jest powodem wielu napięć i konfliktów. Gdy z nim zadrzesz, nie wybaczy. Uważa, że kompromis to ujma na honorze.

Zobacz także:

Czytaj także: