Specjaliści zajmujący się magią słowa są zdania, że wibracje imienia silnie rezonują z naszą osobowością. Co więcej, w wielu przypadkach posiadając specjalistyczną wiedzę, jesteśmy w stanie więcej powiedzieć o innych osobach, a także o otaczającym nas świecie. W poniższym artykule wnikliwie przeanalizowano imiona 5 kobiet, które mają nieziemską aurę. Dzięki temu w ich życiu nieustannie dzieje się magia.

Czytaj też: 

Oto imiona 5 kobiet, które mają nieziemską aurę

Anna

Anna nie ma sobie równych. Dzięki niezwykłej aurze, którą emanuje, wszystko jej się udaje bez większego wysiłku. Gdy wpadnie w kłopoty,  zawsze "spada na cztery łapy". Nie zawsze jednak umie docenić to, co ma. Uchodzi na szczerą i lojalną przyjaciółkę, jednak w miłości nie zawsze ma szczęście. Udany związek jest jej pisany nie wcześniej niż w 5 dekadzie życia.  

Dorota

Dorota to prawdziwa gwiazda. Bycie w centrum uwagi przychodzi jej niezwykle naturalnie. Jej nieziemska aura sprawia, że potrafi każdą osobę owinąć sobie wokół palca. To sprawia, że szybko awansuje na kierownicze lub wysokopłatne stanowiska. Jest wierna i stała w uczuciach. Najchętniej zwiąże się z mężczyzną, który jest cierpliwy i mało wymagający. 

Jolanta

Jolanta cieszy się nieposzlakowaną opinią, a na dodatek jest niezwykle uduchowiona. Jej wewnętrzne piękno sprawia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jeśli coś postanowi, nie ma takiej opcji, żeby jej się nie udało. Dla bliskich zawsze znajdzie czas, a gdy będzie taka potrzeba, pocieszy dobrym słowem. Wyznaje jedną zasadę: nikomu nie pożycza pieniędzy.

Marzena

Marzena ma mocną osobowość i nie daje sobie w kaszę dmuchać. Jednak jej aura łączy w sobie siłę i łagodność. W zależności sytuacji, w jakiej się znajdzie, może zachować się zupełnie odmiennie. Gdy ktoś zajdzie jej mocno za skórę, nie tak łatwo odpuści. Idealny związek stworzy z mężczyzną, który nie będzie szczędził jej komplementów.

Weronika

Weronika ceni sobie ciszę i spokój. Szybko przejmuje energię osób ze swojego otoczenia, dlatego co jakiś czas musi ograniczyć spotkania towarzyskie, czy wyjścia na duże zakupy. Gdy czuje wewnętrzną harmonię, jej aura zaczyna przyciągać dobre wibracje. Uważa, że każda żyjąca istota zasługuje na godne traktowanie. Lubi udzielać się społecznie.

Zobacz także: