Męskie Granie 2020: #wdomu

Męskie Granie to jedna z najpopularniejszych tras koncertowych w Polsce. Wydarzenie odbywa się od 10 lat, jednak w tym roku w dosyć nietypowej formie. Ze względu na konieczność społecznej izolacji, spowodowanej oczywiście pandemią koronawirusa, marka Żywiec postanowiła zaskoczyć fanów imprezy i już od kwietnia wypuściła cykl "Męskie Granie #wdomu". To koncerty w formule LIVE, w których artyści wirtualnie zapraszają widzów do swoich domów, oraz wykonują swoje hitowe utwory. Transmisje z koncertów zostały odtworzone ponad 3,6mln razy, w swoich domach wystąpili między innymi: Daria Zawiałow, Artur Rojek, czy Mela Koteluk.

Męskie Granie 2020: co z trasą koncertową?

Niestety ze względu na wysoki stopień zagrożenia epidemiologicznego w kraju, organizatorzy tegorocznej trasy koncertowej "Męskie Granie", musieli zrezygnować z organizowania jej w tradycyjnej formie. 

– Jest nam bardzo przykro, że w tym roku nie będziemy mogli spotkać się na trasie ze wspaniałymi polskimi artystami i naszą fantastyczną publicznością – mówi Dorota Nowakowska, Kierownik marki Żywiec.

Przez ostatnie dziesięć lat projekt był dla nas nieodłączną częścią każdych wakacji. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa, tegoroczna trasa nie może się odbyć w tradycyjnej formie. Pracujemy jednak nad rozwiązaniami, które z pewnością nie rozczarują fanów Męskiego Grania – dodaje Nowakowska.

Na fanpage "Męskiego Grania" na Facebooku pojawił się wpis, w którym organizatorzy zapewniają, że pracują nad zupełnie nową formułą wydarzenia. Szczegóły mają pojawić się już na początku czerwca:

Długo nosiliśmy się z tą niełatwą decyzją, ale niestety w obliczu pandemii nie mogliśmy postąpić inaczej - w tym roku Męskie Granie nie odbędzie się w tradycyjnej formie. Wiemy jednak, że tak jak my, nie wyobrażacie już sobie lata bez wielkich, muzycznych emocji.

W związku z tym pracujemy nad nową formułą i postaramy zrobić wszystko, aby Was nie zawiodła. Już na początku czerwca ujawnimy pierwsze szczegóły.

Stay tuned! 

Męskie Granie Team