Małgorzata Kożuchowska podzieliła się w sieci osobistym zdjęciem. Jest na nim ze swoimi rodzicami — Jadwigą i Leszkiem Kożuchowskimi. Uwagę zwraca podpis, który wiele mówi o ich relacji. "Piękny widok... Dwaj idealni artyści, a pośrodku bezbłędnie wypielęgnowane dzieło...", "Ma pani wspaniałych rodziców", "Piękna rodzina!" - komentują zachwyceni fani.

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z rodzicami

Małgorzata Kożuchowska na swoim Instagramie czasami dzieli się rodzinnymi zdjęciami. Najczęściej pozuje z mężem, Bartłomiejem Wróblewskim lub synkiem Jasiem, jej rodziców nie widujemy często. Tym bardziej fanów gwiazdy ucieszył fakt, że to właśnie z nimi pozuje na najnowszej fotografii:

Mama i tata. Rodzice. Dziadkowie. Teściowie. Wciąż w formie, wciąż razem, aktywni, pomocni, realizują swoje pasje! Dużo, dużo zdrowia kochani! - napisała na Instagramie Małgorzata Kożuchowska.

W mgnieniu oka pod zdjęciem pojawiły się dziesiątki reakcji:

Bije ciepłem. Widać, że są sympatyczną parą i rodzinką. Dużo zdrówka i miłości na dalsze latka.

Piękna sprawa. Miałam przyjemność widzieć panią w towarzystwie taty na beatyfikacji kardynała Wyszyńskiego.

Jak miło popatrzeć Pani Małgosiu... Widać szczęście i miłość, życzę tylko zdrowia!

Piękny widok... Dwaj idealni artyści, a pośrodku bezbłędnie wypielęgnowane dzieło...

Zobacz także:

– czytamy pod fotografią.

Dla sporej części fanów gwiazdy zdjęcie jest dowodem uderzającego podobieństwa aktorki do jej ojca, Leszka Kożuchowskiego:

Córeczka tatusia. Bardzo podobni do siebie jesteście.

Ale podobieństwo do taty!

Też dostrzegacie podobieństwo?

Kim są rodzice Małgorzaty Kożuchowskiej?

Rodzicami Małgorzaty Kożuchowskiej są Leszek i Jadwiga Kożuchowscy. Mama aktorki emerytowaną nauczycielką, tata — doktorem nauk pedagogicznych i byłym wykładowcą pedagogiki w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej.

Więcej rodzinnych zdjęć Małgorzaty Kożuchowskiej znajdziecie w naszej galerii.