Rozdanie Telekamer z 2004 roku dawno odeszłoby w zapomnienie gdyby nie stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktora pojawiła się na nim w nietypowej małej czarnej z golfem, zamszowych kozakach i długich rękawiczkach. Największym zaskoczeniem była jej fryzura - kok typu pączek upięty tuż nad czołem. Teraz, po 17 latach, znów mogliśmy zobaczyć gwiazdę w tej stylizacji. Fani jednogłośnie przyznali, że czas się dla niej zatrzymał.

Małgorzata Kożuchowska w stylizacji z Telekamer 2004

Na przyjęciu  zorganizowanym z okazji rocznicy ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa zaproszeni, zgodnie z motywem przewodnim, mieli pojawić się w kostiumach. Organizatorzy wcielili się w Jennifer Lopez i Karla Lagerfelda, Magda Gessler z Elzę z "Kariny Lodu", Izabela Janachowska w Grace Kelly, a Agnieszka Woźniak-Starak w Sharon Tate. Małgorzata Kożuchowska przebrała się natomiast za samą siebie, a właściwie za Małgorzatę Kożuchowską z 2004 roku...

Obserwatorzy gwiazdy oszaleli z zachwytu! Faktycznie stylizacja została perfekcyjnie odwzorowana.

"Myślałam, że to zdjęcie sprzed lat [...] W świetnym stylu jak zawsze"

"Wow! Jakby czas się zatrzymał na 2004 i stanął dla ciebie w miejscu" 

"Gratuluję, nie każdy może na przebieraną imprezę przebrać się za siebie. Pomysł bomba, wykonanie jeszcze lepsze" - chwaliły fanki gwiazdy.

W naszej galerii znajdziecie zestawienie zdjęć Małgorzaty Kożuchowskiej z roku 2004 i 2021

Zobacz także: