Małgorzata Kożuchowska w nowej fryzurze na jesień

Aktorka Małgorzata Kożuchowska przez ostatnie lata była wierna swojej krótkiej fryzurze, która była jej znakiem rozpoznawczym. Jednak kobieta zmienną jest i widać to również po najnowszej fryzurze Małgorzaty Kożuchowskiej. Po krótkich blond włosach aktorki nie ma ani śladu, chociaż blond pozostał.

Dzisiaj Małgosia Kożuchowska wita jesień w najmodniejszej fryzurze "blunt bob", która odmieniła dotychczasowy wizerunek aktorki. My jesteśmy oczarowane i same mamy ochotę na taką zmianę.

Jak wygląda najmodniejsza tej jesieni fryzura "blunt bob", którą pokochała Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska wybrała fryzurę "blunt bob"

Fryzura "blunt bob" to jedna z odmian boba, fryzury najczęściej wybieranej w salonach fryzjerskich. Wykonując tę fryzurę włosy ścina się idealnie na prosto, bez cieniowania, tak jak u Małgorzaty Kożuchowskiej. Ten rodzaj boba charakteryzuje się specyficznym rodzajem cięcia, którego nazwa pochodzi od angielskiego określenia “blunt cut” oznaczającego dosłownie “tępe cięcie”. Kluczowym aspektem w blunt bobie jest więc efekt obcięcia włosów tępymi nożyczkami. Dzięki temu końcówki, choć znajdują się na jednej linii, nie tworzą wrażenia idealnej tafli, jak w przypadku straight boba. Zanim jednak zdecydujecie się na blunt boba, warto sprawdzić, do jakiego rodzaju włosów pasuje ta fryzura.

Ten rodzaj boba pokochają posiadaczki cienkich i lekkich włosów. Proste, ale nadające lekkości cięcie to doskonałe rozwiązanie dla tych z nas, których włosy są rzadkie, lub pozbawione objętości. To świetna alternatywa dla klasycznego prostego cięcia, które u posiadaczek cieńszych kosmyków może wyglądać nieco przytłaczająco. Cienkie włosy mogą zyskać dzięki tej fryzurze na objętości.

Blunt boba powinny z kolei wystrzegać się posiadaczki włosów grubych. Nieumiejętnie wykonana fryzura może dać efekt źle obciętych włosów.

Jak widać na najnowszych zdjęciach Małgorzaty Kożuchowskiej, "blunt bob" jest idealnie stworzony do jej rodzajów włosów i aktorka wygląda w tej fryzurze wspaniale.