Małgorzata Kożuchowska zdradza swój wiek na Instagramie

Ikona stylu, wspaniała aktorka filmowa i teatralna, gwiazda pierwszej ligi w polskim show-biznesie – o kim mowa? Oczywiście o Małgorzacie Kożuchowskiej, która na przestrzeni lat zaskarbiła sobie sympatię i uwielbienie tysięcy fanów, a w szczególności fanek! To one naśladowały jej styl ubierania się, makijażu, a nawet fryzur przez lata prosząc swoich fryzjerów o fryzurę na Kożuchowską.

Do dziś w dziale moda chętnie piszemy o nowych stylizacjach Małgorzaty Kożuchowskiej, które gwiazda wrzuca na swój profil na Instagramie. Niemal wszystkie to wspaniałe inspiracje dla miłośniczek klasycznego, eleganckiego stylu!

Dlaczego piszemy o tym wszystkim? A to dlatego, że Małgorzata Kożuchowska właśnie dzisiaj obchodzi 50. urodziny! Nie możecie w to uwierzyć? My także, ale już wiemy skąd w niej tyle energii i tyle młodości. To geny!

- A już jutro...Niespodzianka! Coś nowego nad czym ostatnio pracowałam. P.S. A ta piękna Pani na zdjęciu to moja Mama – napisała w przeddzień urodzin Małgorzata Kożuchowska na swoim koncie na Instagramie pod zdjęciem, na którym pozuje ze swoją mamą.

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Kożuchowska styl i uroda po pięknej mamie

 

Mama i córka są do siebie bardzo podobne, a my jesteśmy pod wrażeniem wspaniałej cery nestorki rodu Kożuchowskich! Zdecydowanie Małgorzata Kożuchowska odziedziczyła piękną cerę po mamie.

Zobacz także:

Nie tylko my zachwyciłyśmy się urodą mamy Małgorzaty Kożuchowskiej. Fani gwiazdy również. Ktoś nawet stwierdził, że mama aktorki przypomina Magdalenę Cielecką!

- Piękna mama i piękna córka – piszą internauci.
- Ładne, wiejskie buzie dodała jedna z fanek i chyba nie miała nic złego na myśli, a raczej chciała podkreślić naturalną, delikatną urodę obu pań.
- Gosiu masz piękną mamę i urodę masz po mamie – pisze ktoś inny.
- Wszystko jasne, genetyka podsumowują kolejni fani.

Cóż, pozostaje nam się tylko podpisać pod dziesiątkami komentarzy, które zalały instagramowe konto Małgorzaty Kożuchowskiej. Rzeczywiście nie od dziś wiadomo, że genów nie oszukasz! Tym bardziej doceniajmy to, co otrzymaliśmy od swoich rodziców. Z pewnością Małgorzata Kożuchowska umie to docenić, skoro w przeddzień swoich 50. urodzin na swoim koncie na Instagramie prezentuje zdjęcie z mamą. W sumie to od niej przecież wszystko się zaczęło!

PRZECZYTAJ TEŻ:

Małgorzata Kożuchowska 50. urodziny i nowy projekt

- Dzisiaj moje urodziny i od teraz już oficjalnie pół wieku człowieku. Czuję, że sporo już przeżyłam i sporo widziałam, ale wiem też na pewno, że dopiero się rozkręcam. Dziękuję wszystkim za pamięć i za życzenia - czuję, że naprawdę jestem szczęściarą. Robię to, co kocham - dla Was, mam cudowną rodzinę i marzenia, które chcę dalej spełniać. Dziś spełniam kolejne marzenie i w dzień moich urodzin dzielę się z Wami wyjątkowym projektem, którym chcę uczcić ten ważny moment w moim życiu! – pisze na swoim koncie na Instagramie „gorąca 50-tka” Małgorzata Kożuchowska, zapowiadając swój nowy projekt.

 


Co to takiego? To nowy podcast „Niekończące się historie”, który Małgorzata Kożuchowska stworzyła przy współpracy z Katarzyną Montgomery.

- O rzeczach ważnych i mniej ważnych, interesujących mnie i moich gości. O moich inspiracjach, sztuce, rodzinie, przyjaźni. Będzie zabawnie i wzruszająco, lekko i na poważnie. Zawsze szczerze! – pisze o swoim nowym, podcastowym projekcie Małgorzata Kożuchowska, zdradzając kto jest jej pierwszym gościem:

- Do premierowego odcinka zaprosiłam osobę, bez której nie byłoby Małgosi Kożuchowskiej... Moją mamę Jadwigę!

Bardzo jesteśmy ciekawi nowego projektu Małgorzaty Kożuchowskiej, który wystartował dokładnie w 50. urodziny gwiazdy.


Pani Małgosiu, podobnie jak setki Pani fanów na Instagramie czekamy na urodzinową niespodziankę i życzymy wszystkiego, co najlepsze z okazji urodzin – 18-tych oczywiście!

DOWIEDZ SIĘ TEŻ O: