Katie Holmes - kariera

Katie Holmes w życiu zawodowym radzi sobie bardzo dobrze. Większość filmów, w których gra okazuje się strzałem w dziesiątkę, a ona sama jest wciąż angażowana do nowych projektów. Niestety fani obawiają się tego, że jeśli gwiazda schudnie jeszcze bardziej jej stan zdrowia uniemożliwi jej dalszy rozwój kariery.

Katie Holmes - rodzina

Katie Holmes poza życiową rolą aktorki, jest także szczęśliwą mamą dorastającej młodej kobiety. Katie zdecydowanie spełnia się w roli matki. Można to wnioskować po setkach fotografii z wizerunkiem gwiazdy, trafiających do mediów społecznościowych. Na większości u boku ma córkę, z którą spędza bardzo dużo wlnego czasu. Tyle samo uwagi poświęce ojcu dziecka?

Katie Holmes z Jamiem Foxxem - nastąpił rozpad relacji?

Niestety para, która według nas pięknie prezentowała się razem podjęła decyzję o rozstaniu. To właśnie po tym etapie życiowym waga Katie Holmes zaczęła drastycznie spadać. Wnioskując po wyglądzie kobiety mogła ona stracić nawet 10 kilogramów w przeciągu tygodnia. W związku z tym zapewne zaprzestała w tym czasie przyjmować jakiekolwiek pokarmy. Na zdjęciach w galerii artykułu prezentuje się jeszcze całkiem normalnie. Kolorowa prasa lokalna jednak uwieczniła Katie również w takim stanie, który ewidentnie wskazywał na zaburzenia odżywiania aktorki. Mamy nadzieję, że kobieta poradzi sobie ze swoimi problemami i wróci do normalnego trybu życia chociażby ze względu na córkę.

Katie Holmes - byli partnerzy: